Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van több lány ismerősöm is,...

Van több lány ismerősöm is, aki mindennap szinte tökéletesen jelenik meg. Hogyan tehetném én is ezt? Mik kellenek a mindennapi igényes megjelenéshez?

Figyelt kérdés
Irigylem őket!!!
2012. márc. 25. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire sminkeled magad, de akkor ezek szerint nem vagy megelégedve a külsőddel. A hajad, hogyan hordod? Mit szoktál vele kezdeni? Tudnál esetleg képet mutatni? akkor lehet jobban meg tudnám mondani min kellene változtatni vagy mi neked az előnyös :)
2012. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Rám is ezt mondják az ismerőseim, hogy mindig de jól nézel ki, pedig én ezt nem is érzem. Reggel mosakodás v. zuhany, fogmosás stb. sminkelek, de nappalra szolidabban, a hajamat azért mindig belövöm, van, hogy egyenes, van, hogy hullámos, néha felfogom, copfozom, hogy változatos legyen. A ruházkodásra is ügyelek, hogy egy héten belül kettőnél többször ne legyen rajtam ugyanaz a felső, a körmöm is mindig ápolt (nem műköröm), ha nincs időm lakkozni, akkor inkább lemosom az egészet. Parfümöt minden nap használok és napközben azért ellenőrzöm a sminkemet, hajamat is, hogy ne nézzek ki hülyén. Ha olyan helyen vagyok, ahol nincs tükör meg semmi, akkor színezett labellot használok, az mindig beválik.

Szerintem belülről is árad a jó kinézet, ha már úgy indulsz el otthonról, hogy tetszel magadnak és nem feszengsz, akkor már jó vagy. Az ápoltság pedig a legfontosabb szerintem, mert sminkelhetsz, ha büdös a szád, vagy parfümözheted magad, ha hónalj szagod van, az már úgy nagyon kiábrándító. A cipőmre is nagyon figyelek, hogy mindig tiszta legyen, a színek is azért harmonizáljanak, nem használok sok ékszert, mert az nagyon giccses szerintem.

2012. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem belülről is árad a jó kinézet, ha már úgy indulsz el otthonról, hogy tetszel magadnak és nem feszengsz, akkor már jó vagy"


Ez itt a kulcsmondat,nagyon jól mondta a 3.válaszoló!


Én mindig megmosom a hajam.Egyszerűen képtelen vagyok másnapos hajjal kimenni a lakásból.Iszonyúan zsírosodik sajnos.Szóval nálam úgy indul a nap,hogy hajmosás.Közben betekerem törölközőbe, aztán leülök sminkelni.Sok foltot,régi heget tűntetek el nap mint nap,szóval én azért alapozózok rendesen.Pirosító,szempillaspirál,szájfény v rúzs.Utána hajszárítás,néha beszárítom,hullámosítom,vagy csattot teszek bele.Fülbevaló és átlagos,de nőies ruhákat,mostanában magasabb talpú-sarkú cipőket viselek.Próbálok én is a színekben egyensúlyt teremteni.Parfüm,dezodor,rendszeres fogmosás és mindig van nálam rágógumi!

Nem kell túlzásba esni,csak találd meg az egyensúlyt!

2012. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A második választ mintha én írtam volna :) Mindent nagyon jól megfogalmazott, csak egyet érteni tudok.

(de tényleg egyébként, még a labello is stimmel :D)


-Még annyit hozzátennék hogy nagyon ügyelj öltözködésnél arra hogy ne legyen kint a derekad , meg ha feszes gatyát (pl cicanadrágot) veszel fel akkor ahhoz csakis hosszított pólót viselj, valamint sose vágjon be a bugyi, úgy értem ne körvonalazódjon.

-Füledet is tisztítsd ki legalább heti 2X mert elég kiábrándító tud lenni ha látszik a fülzsír mikor fel van fogva a hajad.Láttam már ilyet , egy szép csajnál és elég rosszul hatott a dolog.

-Mindig szőrteleníts gondolom ezt mondani sem kell.

-Ne legyen túl vékony a szemöldököd mert az igénytelennek hat, bár ez az én szerény véleményem.Nagyon szépen mutat egy vastagabb szemöldök mert egyfajta keretet ad az arcnak, ha kell akkor húzd ki ceruzával: [link]

-Ne vidd túlzásba az alapozót mert az is igénytelen nagyon.(én pl. nemis használok)

-Alap hogy mindennap más ruha

20L

2012. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz a tökéletes alatt. Olyat ami trendi, bejön a pasiknak, vagy olyat, ami tényleg hozzájuk illik, igényes, magukhoz képest csinos? Mert azért nem mindegy. A lényeg az, hogy érezd jól magad a bőrödben, indulj el úgy otthonról, hogy elégedett vagy magaddal-vagy legalább mondd azt, hogy ez a felső most kifejezetten passzol a nadrághoz. Így kapsz annyi pozitív töltést, hogy sugározd magadból azt, hogy elégedett vagy magaddal, és ettől ragyogni fogsz :).


Utána... nem tudom, mennyire sminkeled magad, milyen a ruhatárad stb. Sminkből nem kell durvát tenni, elég, ha tudod, mit kell kiemelned az arcodon, és mit eltüntetned. Pl. én a szokásos krémezés-tisztítás után lealapozom a bőrömet (ha még tini vagy, akkor ez nem feltétlen kell, én 22 vagyom :D), mert nagyon egyenetlen a színe, eltüntetem a bazi nagy karikákat a szemem alól korrektorral, fixálom az egészet púderrel, szempillaspirál, pici pirosító (mert amúgy ilyen betegesen sárgás sápadt bőröm van alapjáraton) és vmi rúzs/szájfény. Még a szememmel játszom egy picit, ha van rá idő.

A hajammal nem szoktam túl sok mindent csinálni, mert sajnos elég érzékeny és vékony szálú, hullásra is hajlamos, így göndöríteni-egyenesíteni nem merem... egyébként nagyjából egyenes némi enyhe hullámossággal... ezt általában csak megmosom, kifésülöm, néha valamelyik első tincset csavarva oldalra tűzöm vagy hátra felfogom (és ha nagyon kell, pici lakk)...

Ruhában meg az a lényeg, hogy passzoljanak egymáshoz a cuccok és légy csinos :).

2012. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek!
2012. márc. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!