Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát használtok?...

Milyen gyantát használtok? Hogy kell gyantázni?

Figyelt kérdés

Barátom előtt nagyon kínos, hogy szőrös egy kicsit a lábam... és még tapasztalatlan vagyok gyantázás terén. Hogy kell? Milye gyantát használtok? A fanszőrzetemet is gyantázhatom?


Előre is köszi a válaszokat!:) 13/L



2012. márc. 25. 22:34
 1/10 anonim válasza:
100%
kérdezd meg anyukádat
2012. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan jó most a kapcsolatunk, meg el is utazott, úgyhogy ezért tettem fel itt, mert sürgős lenne..
2012. márc. 25. 22:37
 3/10 anonim válasza:
100%
Én fenyőgyantát használok. Ja és nem szőrtelenítésre.
2012. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
várj még 3 évet, kislány
2012. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
várj még a barátoddal 3évet...
2012. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Használj borotvát, sokkal fájdalommentesebb. Fiatal vagy még a gyantához, vegyél egy csomag eldobható borotvát (lehetőleg minnél több pengével), az jó megoldás.

de a barátoddal tényleg várj még egy kicsit :)

2012. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kushina-Chan ***** válasza:
100%

eszedbe ne jusson borotválkozni!

Csak erősíti a szőrt!

Ha gyantázni akarod a lábad az a legjobb rá!

És ha ilyen idősen akarod hát rajta, csak véknyúlni fog:)

Elmondom hogy csináld:

1.: bemész egy drogériába és megkérdezed hol lehet gyantapatron melegítőt venni. Átlagba ott is lehet, mondjuk én egy fodrászkellékesbe vettem oO :) vicces :)

de tescoba vagy bármely nagyobb üzletbe is lehet venni.

az elég drága, 4-5 ezerig elmegy az ára.

2.: ha megvan a melegítő akkor patront kell venni..sok féle van, érzékeny bőrre, aloe verás, sima, stb. Mivel elsőre használod, érzékeny bőrre kérd.

3.: kell gyanta csík :) van 20as 50es 100as csomagba is.

a 100as csomag jobban megéri.

4.: vegyél hintőport :) lehetőleg kamillásat mert nyugtat :)

5.: Hazamész és este jó meleg vízbe lefürdesz hogy fel lazuljanak a szőrszálaid. És ezért este mert este a nő fájdalomküszöbe nagyon magas :)

6.: szárazra törlöd a lábad :)

7.: végighintőporozod :) DE ELŐTTE MÉG FÜRDÉS ELŐTT BEDUGOD MELEGEDNI A GYANTÁT :)

8.: először egy kisseb terűletet lekensz gyantával,a szőr növekedésével ellentétes irányba. tehát felfelé a térded felé

9.: gyorsan rásimitod 1x 2x a csíkot és egy határozott mozdulattal letéped felfelé a térded felé.

ne aggódj fájni fog :) az első mindig fáj utána megszokod és gyorsan megy:) véknyul, és sokkal ritkább lesz a szőrzeted.

viszont intim területen inkább menj el kozmetikushoz, mert oda nem jó a görgős gyanta. 1500 ftból megcsinálja. és jól...azt én is kozmetikussal csináltatom.. remélem segitettem és érthető voltam

23/L

2012. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az előző jól leírta, kivéve a 8-as pontot.,

a gyantát a szőr növekedésével egyező irányban kell felvinni, és ellentétes irányban kell a lehúzó csíkot lerántani.

2012. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Félre ne értsetek, a lábamon akarom a barátom miatt, és nem a nemi szervemnél..!

És ha borotválom a szőrzetemet, milyen hamar lesz megint látható?

2012. márc. 26. 22:13
 10/10 Kushina-Chan ***** válasza:

hogy milyen hamar? hát kb már másnap...nekem legalább is már másnap érzem hogy borostás. de ez függ a szőrzettől is.

van akinek 3-4 nap mulva látszik. de erös lesz tőle...én nem javaslom...

2012. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!