Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron nem barnulok, a szoli...

Nyáron nem barnulok, a szoli sem barnít. Hány alkalom után érhetném el hogy látszódjon? Sajna fehér a bőröm. Létezik mással is ilyen hogy szolitól nem barnul?

Figyelt kérdés
Állóba szoktam menni, vagyis régebben, mert a fekvőtöl még piros sem vagyok
2012. márc. 26. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
én rajtam se látszik ha napozok(szolit még nem próbáltam) szerintem csinálj egy béta-karotin kúrát(napi 1 nyers sárgarépa megteszi) és attól elvileg jobban fogsz barnulni, habár nálam még az se használt sokat. nem egyből lesz meg az eredmény(már ha lesz), hanem 1 hónapot azért csinálj végig.
2012. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki. A szép fehér bőrt tudni kell viselni. Jó ruhákkal és szép színű hajjal és sminkkel fehér bőrrel is lehet tündökölni.

Rose Mcgowan

Marcia Cross

2012. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen bőröm van. barnulunk a szolitól csak nagyon lassan. nekem 100 perc kell hogy olyan színem legyen mint másnak alapból és 200 hogy azt mondjam,kicsit barna vagyok. a napfény engem egyáltalán nem fog meg, volt,hogy be sem kentem magam,és 4-5 órát feküdtem a napon direkt amikor a legerősebben sütött,de épphogy látszott vm..
2012. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi 30 dkg sárgarépa, és egy db paradicsom.

+ nyáron kakaóvajjjal napozz!

Szedhetsz vitamint is, előkészítendő a napozást.DM pl.

De lehet hoyg neked egyszerűbb lenne barnítókrémet hazsnálni. Így csak ártassz a bőrödnek.

2012. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Modellek megeszik a napi 30 dkg-ot.
2012. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!