Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a hajammal hogy olyen legyen mint régen? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat vasaltam a hajamat szinte minden nap (mert frufrum volt meg meg volt szedve és hullàmos a hajam) de azota megnövesztettem és ùgy egy fél éve nem vasalom a hajamat meg ilyen természetes alapanyagù sampont,balzsamot hasznàlok.(attol elég jol megerösödtek a hajszàlak de még mindig nagyon kevés a hajam:/

Amikor kicsi voltam akkor csak simàn la volt vàgva a vége egyenesre és elég sok hajam volt(nem is vasaltam) de azota a hajvasalo nagyon tönkretette és a coffom is nagyon fékony lett, szinte ez 1,3-a annak amilyen régen volt:(

Szerintetek vissza fog sürüsödni a hajam ha nem vasalom többet? mit hasznàljak rà,hogy gyorsabban regeneràlodjon?

Köszönöm a normàlis vàlaszokat!:)


2012. márc. 27. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz két havonta ritkíttasd meg. És kérdezd meg őt is.
2012. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom kiskamasz lehetsz. nem biztos, h a hajvasalástól ritkult meg (bár ez is hozzájárulhatott), vagy valami vitamin/vas/tápanyaghiányod van, vagy egyszerűen így változik a hajad szerkezete. tényleg nem tudom.:S
2012. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ápold, legyél türelmes, és minimálisan vasald (szerintem). Igazából mire visszajöhet az a haj, több év is lehet, de a tinédzserkorban ez is sokat változik, így lehet, hogy már ugyan olyan sosem lesz.
2012. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!