Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szám feletti szőrszálakat...

A szám feletti szőrszálakat ("bajuszt") hogy szőrtelenítsem? Lehet epilátorral is? Van itt olyan, aki epilátorral szőrteleníti az arcán ezt a részt?

Figyelt kérdés

A lábamat, hónaljamat, bikinivonalat epilátorral szőrtelenítem, ez jött be a legjobban.

Attól félek, hogy kipirosodik utána a szám felett és nehogy irritálja a bőrt.


2012. márc. 27. 22:34
 1/8 anonim válasza:
Ezen vacilálok én is éppen....:)
2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne tedd! én kipróbáltam egy napig szép volt ,másnap úgy keltem hogy piros pöttyös volt,mint egy férfi aki borotválkozáskor megvágdosta magát ...csak a csieszt ajánlom az valamiért nem hagy ilyen nyomokat

ja és nagyon sokára múlt el a pötty pedig neogronormonnal kentem meg körömvirágkrémmel is

2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:)

Az a baj, hogy a gyantát nem szeretem :(

Epilátorral meg lehet, hogy nem a legjobb arcon.

Lehet, hogy hagyom úgy ahogy van, engem végül is nem zavar az a néhány szőrszál :P

2012. márc. 27. 22:50
 4/8 A kérdező kommentje:

2.: Ettől féltem én is :(


Van esetleg ilyen helyre nőknek kifejlesztett borotva?

2012. márc. 27. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Borotva??? Jaaaj te!!:) Attól erősödik!!xD

Vagy menj el bajuszgyantára, vagy szemöldökcsipesszel szedegesd ki. Először kicsit langyos vízzel mosd át, töröld szárazra törcsivel, kicsit masszírozd át a kezeddel,hogy kicsit felpuhuljon a bőr és könnyebben kijöjjenek és után a kezd kitépkedni. Fáj, de megoldható. Lefele tépkedd, vagyis a szőr növekedési irányába. Utána megint átmosod kis langyos vízzel, és bekened valami bőrnyugtatóval. Ajakír is megteszi.

Estefele csináld, hogy másnapra megnyugodjon.


Én így szoktam. Csak akkor fog begyulladni, ha nem rendesen szedted ki, hanem csak beletépted, ezért inkább fájjon, minthogy utána egy héttel kipattogjon.

2012. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én epilátorral csinálom.Egyáltalán nem volt még sosem pöttyös utána.Pici bőrregeneráló krémet mindig teszek rá.Semmi problémám nem volt még ezzel:)Ez a leghatásosabb módszerem.
2012. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, a borotva nem jó :) én is rájöttem közben.

Gyanta vagy csipesz

2012. márc. 28. 01:38
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a legjobb ha krémmel csinálod.este bekened 10 percig vársz,langyos vízzel lemosod és átdörzsölöd törülközővel.először egy kicsit piros lesz,de reggelre elmúlik
2012. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!