Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hullámosítsam vállig érő...

Hogy hullámosítsam vállig érő hajamat?

Figyelt kérdés

Kicsit váll alá ér és egyszer be volt hullámosítva és nagyon jól állt.

Videóknak is nagyon örülnék esetleg amin rövid hajat hullámosítanak...


2012. márc. 29. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
*
2012. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fond be a nedves hajadat és hagyd úgy egy éjszakára. Reggel kibontva, ritka fogú fésűvel vagy az ujjaiddal átfésülve szép hullámos lesz a hajad. Értelemszerűen minél többe fonod be a hajad, annál hullámosabb lesz. :)


Vagy a nedves hajadat tincsenként tekerd fel csigákba (mintha sima egyszerű kontyot akarnál csinálni) és hullámcsattal és/vagy szilikongumival rögzítsd. Hagyd így éjszakára, majd reggel bontsd ki és az ujjaidal igazgasd meg.


Alufóliát gyűrj össze, de úgy hogy levegős legyen és tincsenként csavard alufóliára a hajad. Ahogy az előzőeknél, itt így hagyd így éjszakára, s reggel igazgasd meg a hajad.


Logikusan a csigás és alufóliás módszernél is minél kisebb tincsekkel dolgozol annál hullámosabb lesz.

A végén, ha akarod lakkal, vagy egy kis waxszal rögzítheted.

2012. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsóó. ( :
2012. márc. 29. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Majd írj, hogy bevált-e.


Én már próbáltam ezeket, de sajnos nem olyan lett az eredmény, mint vártam. a fodrászom szerint azért, mert rengeteg hajam van. Ma voltam nála, meg lett ritkítva, úgyhogy most megint bepróbálkozok majd. Mégiscsak jobban hangzik a természetes hullámos haj (és jobban is állna), mint a hajvasalás, ami még károsítja is a hajat. :D

2012. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!