Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok jót olvastam itt a Vermixr...

Sok jót olvastam itt a Vermixről. Hol tudnék venni ilyet Budapesten, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden dm-ben lehet kapni 1500 Ft körül van.
2012. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is sok jót olvastam! de egyet mondok, ne használd minden nap. nekem nagyon kiszárította a bőröm, de úgy h néha zsíros néha mint a tapétát úgy le lehet szedni a bőröm... és a másiK! a pattanások helye eddig nekem nem annyira látszott meg. most azért korrektorozom az arcom, mert teli van barna foltokkal... szóval vigyázz vele!
2012. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem meg semmit nem száritott
2012. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem hoszem, hogy jó dolog ez a Vermix szárítókeverék. főleg annak, aki hegesedésre hajlamos.


nem elég az, hogy pattanásos legyél, ahhoz zsíros bőr kell! ami fénylik, csupa zsír, az a zsíros bőr, ugyanis így lenne mit szárítania. de például egy vegyesbőrt, ami hol zsíros, hol száraz, hol normál, arra nem ajánlanám, mert ott is szárít, ahol alapjában véve nem kéne. használjatok inkább mást.. jah és egyébként pont ma néztem a dmben, és 1300ért láttam.

2012. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ti ezt hogy használjátok?

Az egész arcotokra kenitek?


Én csak lokálisan a piros pöttyre teszek fültisztítóval egy vermix pöttyöt. Így nem számít hogy vegyes a bőröm, mert nem kenem le vele az egészet, csak ott ahol gyulladt...

2012. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!