Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemsokára fodrász. Szerintetek...

Nemsokára fodrász. Szerintetek hogy csináljam? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

CSAK NORMÁLISAK ÍRJANAK !



na szóval kiskorom óta bejönnek ezek az emo jellegű dolgok..meg maga a stílus. zene minden...egy a baj.. nagyon vékony a hajam...néha még tupírral is kilátszik a fülem.. ami engem mindig is gátolt.. az ilyen haj elkészítésében (mármint az hogy kevés volt) most nemsokára megyek fodrászhoz.. és most fűzögetem anyumékat hogy hagy legyen már egyszer valami normális hajam...(színes..formára vágott ) csak ők nagyon ellene vannak ennek az egésznek.. szóval a lényeg:


hogy vágassam le a hajam...hogy hasonlítson az emo hajakhoz.. de azért ősök se kapjanak frászt (: nagyon nagyon vékony a hajam.. nem tudom mit csináljak.. ti milyenre vágatnátok ? hogy csinálnátok?


2012. márc. 29. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyu, egyszer vagy fiatal, szüleidnek beadhatnád, h te is kifogod nőni ezt a stílust, de amíg benne vagy, hadd próbáljad ki, hiszen 20 évesen már nem fogsz így kinézni. Mellesleg, az emo egy új irányzat, 23 vagyok és amikor 15-16 voltam, akkor jött ez be, szval hány éves lehetsz? Mind1. Legegyszerűbb, ha tépett hajat kérsz, és kék vagy piros színt kérsz bele, az annyira még nem ciki, de ilyen leopárd mintás, meg mindenféle csak akkor, ha tudod viselni és személyiséged is kicsit.. érted:D Nem az a szerényke típus vagy.
2012. márc. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mekkora a hajad, de az szerintem nagyon jól nézne ki, hogy ilyen emo fazonúra levágatnád:

[link]

és akkor az aljába pár feltűnőbb melírt belehúzni.

Nekem ez nagyon tetszik :)


Nekem is nagyon tetszenek ezek az emo frizurák.. régen nekem olyan volt, hogy ilyen volt a hajam, barnában:

[link]

és az aljában lila.


20/L

2012. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na.. totál más a link.. :D

Szóval ilyenre vágatnám:

[link]

[link]

És ilyenre festetném:

[link]

2012. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyesmi: [link]
2012. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen hajak mindig be vannak lőve, ha nem tennének bele egy tonna hajformázót aztán szintén egy tonna hajlakkot fixálásra, sose állnának így ezek a hajmodellek. Ha ilyen hajat akarsz, akkor vállalni kell. De hadd jegyezzem meg, szerintem baromi csúnya, művi, "betonfrizura" hatást kelt.
2012. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy volt egy lány az évfolyamunkon, neki is ilyesmi haja volt, aki nem tudta a nevét, úgy emlegette, hogy "a tupír" és "a betonpillangó"...
2012. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek (:

de a festés az úgy néz ki hogy elől szőke hátul egész fekete.. így: [link]


amugy mell aláig érő hajam van .. ha előre húzom.. ha hátra teszem egészet. épp hogy seggem fölé ér


szóval betépetem..csináltatok oldal frufrut. meg talán akkorára levágatom mint a képen a csajnak.tupír.. esetleg a frufruba eleinte egy kis vasalás meg a végébe.. meg talán olyan színű lesz..mint a képen.. ha nem akkor teszek bele valamilyet..


hát remélem jó lesz.. (:

köszönöm mindenkinek (:

2012. márc. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!