Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok a pattanásom az...

Nagyon sok a pattanásom az államon és a homlokomon. Milyen pakolásokat, kencéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Minden nap jön egy újabb pattanás. Mitesszeres az orrom, de azt már elfogadtam, viszont az államon nagyon csúnya pattanások nőnek. Használok tonicot, éjszakára külön pattanás gátló arckrémet, nappal normál bőrre arckrémet. Nem tudok már mit kitalálni. Vmi pakolást, vagy tonicot tudnátok ajánlani ami nektek is bejött? Köszi előre is.
2009. jún. 15. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Az ondó biztos használ.
2009. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ezt nem hiszem... De ha neked bejött...
2009. jún. 15. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló hát, ha Te azt kendted az arcodra, akkor gratulálok.


Kedves Kérdező!

Javasolnám, hogy menj el kozmetikushoz, aki csinál egy arctisztítást, ez sokat szokott segíteni.

Nekem anno a Vichy normaderm pattanástalanítója vált be (arcradír, arclemosó tonik, arckrém).

De ha nagyon aggaszt, akkor keress fel egy bőrgyógyászt, aki személyre szabottan ír fel Neked pattanáselleni krémet.

2009. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképpen menj el kozmetikushoz kezelésre. Az Ilcsi termékeknél nincs jobb. Nagyon széleskörű a választék és kifejezetten problémás bőrre vannak a termékek. Én 4 hónapja használom , nekem is pattanásos, zsíros volt , de azért nem annyira mint neked, ahogy leírtad és nagyon szépen rendbehozta.

+ jártam a kozmetikusomhoz, aki Ilcsivel dolgozik nagykezekésre és gyümölcssavas arckezelésre is.

Nagyon szueperek ezek a termékek és hidd el ennél nincs jobb, ráadásul natúr kozmetikumok vagyis nincs benn vegyszer, tartósítószer és egyéb toxikus összetevők, amik ufgy emás forgalomban, üzletben kapható készítményekben igen.

És még kifizethető áron is vannak a termékek.

www.ilcsi.com itt mindent megtalálsz + van egy letölthető katalógus ott részletesebben ír a termékekről.

Nem akarom reklámozni az Ilcsit, mert nagyon soknak ajánlottam ezt, de tényleg nagyon jó termékek. Aki kipróbálja az rájön, aki nem az meg nem :S


Az első hozzászólónak szól, hogy ha nem tud normális választ írni, akkor be se lépjen erre az oldalra.

2009. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pattanásos volt az arcom és csalán teát ittam meg nagyon sok vizet, meg teafaolaj szappant és tonikot használtam. Ez bejött. Hátha segít neked is.
2009. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még valami én a csipkebogyó tonikot, fekete szappant,kukoricás, csipkebogyós arcradírt és ichtiolos pakolást hasznáélok. De az ichtiolos pakolás szerintem nekem már nem kell mert nem annyira gáz az arcom, szerintem az neked lenne jó. :)
2009. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szoktam járni kozmetikushoz, bár sokat nem segít mert a mitesszerek pár nap múlva visszajönnek, a pattanásokat meg ha nem nyomja ki rendesen csak jobban begyulladnak.

21 éves vok, tehát a tinédzserkori pattanásokból már kinőttem, sztem csak hajlamos vok rá. Kipróbálom az Ilcsi termékeket. Köszi a tippeket.

2009. jún. 15. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan kozmetikust keress, aki Ilcaivel dolgozik.

Az ilcsi honlapján vagy referenckozmetika, ott találsz olyan kozmetikust, aki a lakóhelyeden vagy annak a közelébe dolgozik.

Azért mondom hogy Ilcsis :D kozmetikust keress, mert ő nagyonsokat tudna neked segíteni mind a termékválasztásban és a különböző arckezekésekben.

Ez a gyümölcssavas arckezelés, nálam 1 alkalom 1300 Ft körül van nagyon jó, mert a hámlastással nem csak szép lesz a bőr, de nagyon jó pattanásos, zsíros és pigmentfoltos bőrre.

Minden hónapban legalább 1x elmeész egy ilyenre vagy 1 évben 2x egy kúrára, ami 6 vagy 8 alkalmas, ez kozmetikustól függ, akkor olyan szépen rendbe teszi az arcodat. Meglátod.

Még nagyon jóházi pakolás az élesztős paki :D kifejezetten zsíros és pattanásos bőrre.

Anno használtam rendszeresen, de mondom nekem az Ilcsi volt az ami tényleg szépen helyretette az arcomat, pedig minden sz*t kipróbáltam Avon ,Oxy,Clean&Cler stb...hid el ezek nem jók.

2009. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát énis kipróbáltam már mindent, Nivea, clean&clear, vichy stbb..... egyik se az igazi, konkrétan nem csinálnak semmit.

Ezt az Ilcsit ki kell hogy próbáljam. Köszi

2009. jún. 16. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!