Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajról vélemények?

Ricinusolajról vélemények?

Figyelt kérdés
szeretném kipróbálni, m már pár éve növesztem a hajam és ahogy most néztem az 1-2 évvel ezelőtti képeket semmi változást nem látok a hajam hosszát illetőleg :D most jelenleg sörélesztő tablettát szedek, de nem hiszem h használ
2012. márc. 31. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a ricinustól hullott a hajam,a sörélesztő meg semmit sem használt. Majd nem sokára fogok próbálkozni a Revalid kapszulával,azt nagyon Istenítik.
2012. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált a ricinus olaj. Nőtt rendesen, de már abba hagytam.

Ha megint növeszteni akarom, akkor megint ezt fogom használni.

Van akinek hullik a haja tőle. (mint az előzőnek), de sokaknak bevált.

2012. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hullott a ricinustól a hajam az első hónapokban, de viszont utána lehetett látni sok kis új hajszálat(lett egy csomó babahajam), plusz hátul a hossza is nőtt!
2012. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre több embertől hallom, hogy hullik tőle a haja. Nekem sajnos nagyon zsírosodott a hajam tőle, pedig a ricinusolaj után 3x alaposan, bő, meleg vízzel mostam meg a hajam és utána egyáltalán nem volt olajos, tehát nem maradt benne. Mégis nagyon zsírosodott utána a hajam. :S

Ezek után inkább nem használtam többet, mert alapból zsírosodásra hajlamos a hajam.


Viszont tény, hogy sokan istenítik. Ez szerintem tipikusan olyan dolog, amit mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Egy próbát megér, ha hullik a hajad tőle, vagy zsírosodik max. abbahagyod. :D


Én most das gesunde plus haar vital komplex-et szedek, nagyon szeretem. :)

16/L

2012. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem hullik a hajam tőle.

Eddig csak 6-szor tettem fel a pakolást(1 hónap alatt), nem vettem észre még, hogy gyorsabban nőne a hajam.Talán több alkalom kell, vagy lehet, nekem nem is fog jobban nőni tőle.De igazán negatív tapasztalatom, mint hajhullás, zsírosodás nincs.

2012. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen ez lenne a másik kérdésem, h zsírosodást nem tapasztaltatok (mert azért na... csak olaj..) :) ma vettem, majd este fogom felrakni az első pakolást, a szempillámon már fent van. várom mi lesz a hatás :)
2012. ápr. 2. 16:13
 7/8 anonim válasza:
83%
két hét alatt nőtt nekem másfél centit és ezelőtt egy év alatt, ha nőtt ennyit.. amúgy ha jól kimosod belőle nem fog jobban zsírosodni. sőt. inkább kevésbé:)
2012. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
das gesunde plus haar vital komplex én is ilyen kapszulát szedek+heti 1szer egész éjszakára ricinus olaj és veszem észre a változást:) kevésbé töredezik és már hosszabb is a hajam:)
2012. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!