Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a "Vichy...

Mi a véleményetek a "Vichy Normaderm Teljeskörű hidratáló arcápoló problémás bőrre" arckrémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]

Ki szeretném próbálni, de szívesen olvasnék pár véleményt ezzel a termékkel kapcsolatban :)



2012. ápr. 1. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pár napig sokkal jobb volt tőle az arcbőröm, de sajnos kb öt nap után elkezdett jobban zsírosodni, mint előtte és mitesszereim is lettek tőle. Sminkelni nem nagyon lehet rá, mert szárít és ledobja teljesen az alapozót. Szerintem próbálj mintát szerezni, patikában talán adnak 4-5 db-ot is egyszerre.
2012. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én csak pozitivakat tudok róla irni, igaz, az elödeit is használtam, nekem azok is nagyon jók voltak.

Eltüntette a börhibákat, pattanásnak nyoma nincs. Igaz, annyira nem pattanásos voltam, inkább csak zsirosodott az arcom. Ha nem is 12 óráig, de jó pár óráig lemattitott, ráadásul könnyen beszivódik.

Külön örültem,h ajándék arctisztitót és neszesszert is adtak hozzá:)

2012. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!