Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jönnek ki a pattanások,...

Miért jönnek ki a pattanások, a hátamon és a dekoltazsomnál? KIcsi piros pattanások.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem zsíros a bőröd ??? nekem azért szokott egy pár kijönni mert zsíros ott a bőröm
2012. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-kevés napfény

-folyadék hiánya

-nem megfelelő tusfürdő

-ritka tisztálkodás az adott területen (ne vedd magadra csak ezek a tények)

2012. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem zsiros,szoktam kenni is Garnier krémel.meg mással is.De semmi vátozás.Ami a tisztákodást jelenti ,nem lehet adtol mert rendesen tisztálkodok ott is.Folyadékot pedig ,háát eléggé keveset iszok...
2012. ápr. 1. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ott a hiba napi min 2l folyadékot (nem cukros üdítő) kell fogyasztani ezt egy műsorból tudom :) Teszteltek egy ikerpárt az egyik nap 4-6 pohár vizet ivott 1héten keresztül a másik 2x annyit. Találd ki 1hét múlva kinek volt tiszta a bőre és kinek pattanásos :)
2012. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor annak aki tobb folyadékot fogyasztott
2012. ápr. 1. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

talált:) szóval állj neki sokkal többet inni :)

ha mégis elöőjönne pár akkor menj ki a napra többet ér mint bármilyen krém mivel leszárítja a pattanásokat és megelőzni hogy újra előjöjjenek.

2012. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!