Túl korai lenne?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a szemöldököm eléggé vastag és még nincsen összenőve de már majdnem... és kiszedessem akkor? anya azt mondat hogy ha akarom holnap bejelent kozmetikushoz.. csak az osztályom eléggé izé.. mármint tuti kicsúfolnának érte ha kiszedetném.. lehet hülyén hangzik de tényleg.. most nem piszkálnak a szemöldököm miatt de engem idegesít már nagyon hogy ilyen..:// Szóval szerintetek mit csináljak?
2012. ápr. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedetsd ki, de ne legyen nagyon látványos a változás. Úgy értem, h csak középről.
2012. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csak a nagyon kósza szálakat szedetném ki, bőven elég ennyi most még.

Egyébként ne azon agyalj, hogy az osztálytársaid mit fognak szólni hozzá, az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben! :))

16/L

2012. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat..:)
2012. ápr. 1. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az osztálytársaid(lány osztálytársaid)azért csúfolnának ki mert irigyek lennének..
2012. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
09:34 lehet.. És köszi a választ..:)
2012. ápr. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!