Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám erősebbé és...

Hogyan tudnám erősebbé és sötétebbé tenni az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

18 éves(fiú)leszek nyáron,kék szem,barnás fekete haj,szőrösödni kb. 1,5 éve kezdtem.

Mikor elsőnek borotválkoztam a bajszom már sötét színű volt,de az arcszőröm és a szakállam még világos színű.A szakállamnál nem olyan régen kezdett kicsit sötétedni,de inkább csak a szám alatt egy kicsit lefele,az államnál már világos.Hogyan tudnám elérni,hogy mindenhol sötét legyen,olyan szinű,mint a bajszom?Heti 1x szoktam borotválkozni,ha többször csinálnám pl. 2 naponta jobban besötétedne és megerősödne?Gondoltam már rá,hogy valamivel befestetni,de nem értek ehhez.Egy idő után besötétedne olyan színre,mint a bajszom?Jah és a szőr növekedésével egy irányba szoktam boroválkozni.Köszi előre is a választ.


2012. ápr. 2. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez genetika,nem lehet befolyásolni.
2012. ápr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tuti be fog sötétedni. Hisz ha borotválod, akkor folyamatosan megerősödik. De sztem ne aggódj emiatt.:D Miért fontos, hogy sötét legyen?
2012. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert sokkal kevesebbnek nézek ki,mint 18..és szeretnék már kicsit szőrősebb lenni,meg barna bőrű vagyok és a szőke szőr nem néz ki vmi jól
2012. ápr. 26. 16:38
 4/9 anonim válasza:
Ne akard befolyásolni, mert ez egy idő mulva már sötétedni fog magától, és ha még nem régóta borotválkozol akkor azért nem sötét, de emiatt ne aggódj,mert erősödni fog a sok borotválástól, de ne direkt borotválkozz mert akkor szurni is fog és az nem lesz valami kellemes ha majd egy lány simogatni akarná az arcodat...
2012. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oks köszi,viszont nem értem,már ennyi idősen többnek kéne ki néznem,a fejem is tök kicsi,kinézek kb. 14 évesnek:S ez mitől függ?alacsony is vagyok stb..úgy olvastam,ha elkezd az ember itt-ott szőrösödni akkor már bezárult a nagy magasság növekedés,akkor én már nem is fogok nőni?(bocs,lehet ez nem ide tartozna)
2012. máj. 19. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:

ez genetika, valaki sokkal idősebbnek, valaki sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. egyszer még értékelni fogod ezt a tulajdonságod :P

hát öltözködéssel, hajviselettel tudsz ellene tenni, az nagy szerepet játszik azért a kinézetben.

2012. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

gondoltam rá,hogy szedjek szteroidot is,hát nem tudom :D

kicsit zavar azért:S

2012. máj. 19. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, aranyos az ha valaki kisfiús :DD Nem az számít :) ne akarj más lenni, inkább próbáld meg a legjobbat kihozni magadból aszerint amit az adottságaid nyujtanak :))) Hidd el, ez igy sokkal jobb, mintha meg akarnál változni! Lesz egy lány aki pont ezekért fog szeretni! Vagy ha van akkor pláne:)
2012. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

pontosan ilyen vagyok én is.Csak azzal ak ülönbséggel h már 19 éves.A szteroidra már én is gondoltam.De aztán jobban meggondolva nem ér annyit h tönkretegyem a vesém és a májam.

Amúgy a tablónkon is szinte kitűnök ezzel az ovis fejjel.Nem tudom mit lehetne csinállni,de vmi természetes készítményt elfogadnék.

Jah és még mellé vézna is vagyok csak 53 kiló 175 cm-vel.Ilyen kinézettel soha nem lesz csajom... :/

2012. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!