Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek HAJVASALÁSON KÍVÜL...

Mit tegyek HAJVASALÁSON KÍVÜL a halzam kiegyenesítésére?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a halyam vasalni szoktam , de úgy döntöttem,hogz most egy kicsit le állok vele, mert mar nagyon ki szárította a vasaló a halyam , de viszont ezt az igéretet nem tudom be tartani, mert amikor megmosom a halyam úgy nézek ki , mit egy széna kazal! mit tegyek??
2012. ápr. 3. 14:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
vegyél egy helyesírási kéziszótárat
2012. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de egyszerűen nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy ly-vel írtad a haj szót.Szóval helyesen leírva a haJadnak tényleg nem tesz jót a túl sok vasalás, épp ezért találtak ki több hajegyenesítő sampont (bár ez nem mindenkinek válik be). Ezenkívül megcsinálhatod még azt, hogy miután megmostad a hajad hajszárítóval megszárítod és közben fésülöd. Aránylag úgy egész egyenes hajad lesz.
2012. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt az ly...de már semmin nem lepődök meg...Hogy a kérdésedre válaszoljak...hajegyenesítő fésű... megmosod a hajad és ennek a segítségével szárítod meg...
2012. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményetek a helyes írásomról! mivel nm magyarországon nőttem fel ezekszerit a helyesírásom sem lehet tökéletes!
2012. ápr. 3. 17:46
 5/11 anonim válasza:
akkor miért nem azoktól kérded ahol felnőttél?
2012. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nah most mar csitu van :p xD
2012. ápr. 4. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondogasd itt, hogy 'csitu van' , már eléggé leégetted magad így is. Hány éves vagy, 12?


Ha meg nem tudod, hogy kell leírni, nézz utána. Vagy fogadd el, hogy kijavítanak.


Amúgy meg, hogy a kérdésre is válaszoljak, azt hiszem a Gliss Kurnak van ilyen lila tubusban hajegyenesítő samponja és balzsamja, ha jól emlékszem pakolás is van hozzá.

2012. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
haha xD
2012. ápr. 6. 18:15
 9/11 A kérdező kommentje:
ezen csk nevetni lehet hogy .. xD
2012. ápr. 6. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én sem Magyarországon nőttem fel, de attól még tudok írni. Szóval ez nem mentség hogy a "hajam" szót ly-vel írod.
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!