Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom kinyomni a...

Miért nem tudom kinyomni a kis fehér pattanásokat rendesen az államon?

Figyelt kérdés
van vagy 20-25 kis pattanás az államon ami annyira nem látszik csak ha kifeszítem a bőrt és jól ki lehet őket nyomni, de két óra múlva megint előjönnek. Pedig letonizálom őket. Mit tehetnék ezek ellen még?
2012. ápr. 3. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem arra az vált be, hogy pici tejet melegítek, de csak pár mp-re a mikróba majd zselatin fele annyi kb..összekeverni és felkenni állra, orra...és megvárni amíg megszárad, majd lehúzni, lényeg, hogy ne kend túl vastagon, mert nem tudod majd letépni.

Vagy a Sunfleur arcradírja is jót tett nekem a miteszerekre. :)

Orrnál ha fülpiszkálóval dörzsölgeted, akkor vmennyire kinyomja, állnál meg kifeszíted és körömmel felkaparod.

Nekem ezek váltak be.

2012. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nem pattanások, hanem mitesszerek. Egy bőrradír sokat segíthet, vagy valami hasonló készítmény.(pl. tinitonik)

Nekem is rengeteg van sajnos.

2012. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de a mitesszer fekete nem? olyanom is van az orromon, de az nem olyan vészes. Használok bőrradírt meg garnier matt brushert vagy valami ilyesmi neve van jók is, sima lesz tőle a bőröm, de ezeket nem tünteti el.

Kipróbálom ezt a praktikát amit az első írt:)

Köszönöm mindkét választ

2012. ápr. 5. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek igazából apró szőrtüszők...sztem nagyon nem lehet mit csinálni velük. nekem is van a szám alatt, az állam középső részén, szintén csak kifeszítve látszik.
2012. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!