Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket használnak...

Milyen termékeket használnak általában a fodrászok? (lent)

Figyelt kérdés

amikor elmegyek fodrászhoz és megmossa a hajam, olyan mintha nem is az enyém lenne:) miután megmossa sokkal fényesebb és jobb a tartása mint egyébként. pedig még hozzá se nyul, nem kezdte el szárítani de már akkor látszik rajta.

milyen márkát használnak általában a fodrászok ami ilyen jo hatással van a hajra? és milyen hajfényesítő szert?


2012. ápr. 5. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg a fodrászodtól, hogy mit használ. am fodrászkellékesben be lehet szerezni azokat a termékeket.
2012. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fodrászomtól meg is lehet venni azokat a termékeket, amiket használ, szóval érdemes megkérdezni :D
2012. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában az olcsóbb proffeszionális termékeket használnak, néha még én is meglepődök.. :)

pl. ilyen a Kallos.

De ha rákérdezel sok nagyon jó tanáccsal is ellátnak, hogy miket érdemes megvenned.

az én fodrászom mindig mondta hogy miket használjak Hajvasáláshoz, sose fogadtam meg, nem szereztem be őket, úgy voltam vele hogy tuti nagyon drága... aztán jött a "mostmár tényleg hosszú egészséges hajat akarok" korszakom, hajnövesztésmániám, beszerezgettem, olajakat, pakolásokat, akkor visszagondolva, a fodrászom is ezeket a termékeket mondogatta állandóan. :))))

2012. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj, h nekem pl a fodrászom azt ajánlotta h loreal termékeket használjak, de az nekem nagyon nem jo a hajamra. száraz lesz tőle fénytelen stb...
2012. ápr. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!