Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen jó az almakúra?

Narancsbőr ellen jó az almakúra?

Figyelt kérdés
csak is egész nap almát ennék és sok vizet innék.. használna?
2012. ápr. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

narancsbőr ellen csak a sport meg a jó gének jók, meg persze az egészséges biokaják, amik igazából már nincsenek is, mert túl szennyezett a föld, szóval marad a sport meg a szupi gének öröklése :)

(nem tudom honnan szedted ezt az almás hülyeséget de felejtsd el :/)

2012. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez a rengeteg alma olyan gyomor savat fog neked csinálni hogy nézel. Bőven elég napközben egy almát bekapni és este lefekvés előtt.


Ha nem mozogsz, (tehát nem égetsz zsírt) a narancsbőröd nem fog eltűnni. Ráadásul ha csak ennyit eszel, akkor a szervezeted mindenből ki fogja vonni az összes táplálékot és nem fogsz fogyni egy grammot sem....


Egy bevállt módszer van: Napi 3 liter víz és futás (mozgás). És persze kevés szénhidrát és cukor szegény életmód (az almában is van cukor)

2012. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ohh. értem. köszönöm.. akkor megpróbálok eljárni futni.. bár nem tudom hogy tanulás mellett ez hogy fog sikerülni.. de megpróbálom.. és kb heti hányszor menjek mennyi időre? :)
2012. ápr. 6. 18:04
 4/7 A kérdező kommentje:
ja igen.. és kb mennyi idő múlva fog elmúlni? nem nagyon van.. csak 1 kicsi.. de az is nagyon idegesít.. meg azért eléggé látszik az a kicsi is:/
2012. ápr. 6. 18:05
 5/7 anonim válasza:

Én is tanulás mellett csinálom. Fél órát, 40-50 percet csak tudsz szánni magadra.


Hetente minimum 3szor, de nyilván a 4-5 hatásosabb. Tarts pihenőnapokat is. Tehát 1 nap futás 1 nap pihenés.

2012. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az tőled függ mennyi idő alatt tűnik el. Én a futás mellett még végeznék erősítő gyakorlatokat is a helyedben.
2012. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem és nagyon szépen köszönöm :) szerintem heti 3x fogok járni.. hétfő, kedd és a csütörtök :)
2012. ápr. 7. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!