Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a normális a lányoknál?...

Mi a normális a lányoknál? 17-24 év körülieknél?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hogy mi a normális az átlagban (nem a top modeleknél) hogy szokták manapság szőrteleníteni magukat "ott" alul a nők? Eggyáltalán normális az ha a 21.sz-ban szőrös, vagy az a normális a srácoknak is ha kis csupasz minden. Régen ugye még a hónaj kutya sem volt gáz. Most már alap hogy ne legyen. De mi legyen ott alul???? Legyebn teljesen csupasz vagy ne???? (Bikini vonal alap) :) Fontos lenne! A barátommal elöször akarok lefeküdni és nem tom h, átlagba MOST mi az elterjedt nézet eről.

2012. ápr. 7. 17:15
 1/9 anonim válasza:
nekem mindig csupasz, zavarna ha kicsit is szőrösen látna valaki ott lenn. egyébként sosem kérdeztem még a fiúkat, akikkel voltam, nekik hogy jó. 19/L
2012. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem például nem zavarna ha van ott egy kis szőr.ha a bikini vonal alap és az a szőr is rendezett nem tudom mi lehet a gond.bár néhány fiúcska meg lehet hogy rosszul lenne tőle.ezért nem lehet igazából jó választ adni.próbáld sunyiban kideríteni mi tetszik vagy tetszene neki:)
2012. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! várom továbbra is!! :)
2012. ápr. 7. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tudtam volna 4évvel ezelőtt, hogy van ilyen oldal... akkor biztos én is ugyan ezt kérdeztem volna:) Én teljesen leborotváltam mielőtt megtörtént volna az első együttlét. Szerencsére bejött, mivel utána rákérdeztem páromnál hogy ő melyiket szeretné jobban és az volt rá a válasza hogy ő a "csupaszt" szereti:)
2012. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én alapból nem szeretem a szőrt ott lent. Rettentően iritál, így ahogy le lehet szedni(borotválom, sajna más szőrtelenítők iritálják...:() leszedem, szépen:)

Nekem így jó, nem számít, hogy a pasi mit akar, magamért csinálom:)

/terhesen vicces a szőrtelenítés ott lent, ilyenkor előnyben vannak, akik szőrösek:)/

üdv 25éves két csemetés

2012. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) azért még várom a véleményeket! :D
2012. ápr. 7. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
csupasz :) 19/L
2012. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha szőrös vagyok ott alul, így még ha a barátom esetleg azt mondaná, hogy ő a szőröset jobban szereti, akkor is szőrtelenítenék, mert nekem sokkal kényelmesebb, higiénikusabb érzetet ad, ha nincs rajtam szőr. A borotvától én nagyon kipattogok és 2 napig viszket miközben nő vissza a szőr, így én a gyantázást választottam, amit kozmetikus csinál.
2012. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 25 vagyok és szerintem nem jó a teljes szőrtelen, nem óvodás kislány vagyok. Az egyértelmű, hogy karban kell tartani, de szerintem tiszta hülyeség az összestől megszabadulni.
2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!