Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan mi bajotok van...

Most komolyan mi bajotok van az Avon termékekkel?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a többi kérdésre adott válaszokat, mindben jócskán szapulják a cég termékeit. Pedig nekem csak jó tapasztalataim vannak, bármit használtam az bevált..

2012. ápr. 7. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
hát nagyon látszik az ár/érték arány. Nem tudom mi a neve van valami color nevezetű olcsó termékük nah attól a szemceruzától homályosan lát mindenki meg könnyeztet, a rúzsuk finom de többet nem ér. Parfümjeik egész jók de nem valami tartósak, hajvégápolójukat szeretem. Körömlakkok felérnek egy essence termékkel amit megkapok jóval olcsóbban is. Szempillaspirálok közül szintén olyan essence feeling csak ezek jól be vannak reklámozva aztán el is kérnek érte rengeteget. Szempillaspiráljaik szerintem borzadályok amiket eddig láttam, nagy átkúrás:)) Ennyi a tapasztalatom velük vannak jó termékeik vannak nagyon rosszak összeségében egy közepes értékelést kapnának tőlem. De drágának találom nagyon az értékeikhez képest!
2012. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és a Planet Spa termékcsalád milyen ? na, azt például mindenki dícséri :)
2012. ápr. 7. 18:17
 3/17 anonim ***** válasza:

A colortrend körömlakkjuk nagyon rossz :/

Az ajakápolóik és a szájfényeik a kedvenceim!:)


1.,a Christian Lacroix parfümök brutálisan jók!

2012. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak annyi bajom van vele,hogy drágák.Lehet kapni sokkal jobbakat és olcsóbban.

Régebben vettem néha tusfürdőt,habfürdőt,de rájöttem ennyi pénzért jobbakat is tudok venni,Majd egy nap vettünk egy férfi parfümőt aminek volt illat minta is.Mikor megvettük,messze nem olyan illata volt mint a mintánál.Igazi kölni pacsuliszag volt.Sokaltam egy pocsék parfümért az árat,így vissza követeltem a pénzt,és inkább elmentem üzletbe venni.Ugyanez a helyzet a piperedolgokkal.Rúzst,és egyéb dolgot,inkább megveszem az üzletben,ahol olcsóbban vagy ugyanazért az árét jobbat veszek.Na én ezért nem vásárolok soha többé tőlük.

2012. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pl az, hogy nincs megnevezve egy arckrémnél hogy milyen típusú bőrre ajánlott.. de ez csak egy a sok közül, a sminktermékek nagy része(rúzs, szemhéjpúder..) színei félre vannak nyomva, de folyamatosan.. szóval az átvágás, meg a tartósságuk, pigmentáltságuk...hagyjuk. Rengeteg olyan cuccuk van, amit megveszel, és utána kuka, mert irritál, vagy semmit nem ér, használhatatlan.. most mindenből rendeljek mintát?? Aztán még egy hét ha jó, és rendelni akarok..

Nem minden termékük sz@r, de csak azért, hogy ne lehessen elkönyveli róluk, hogy pocsékok.

Egy drogériában pl el tudod olvasni hogy egy bőrradír, vagy arckrém milyen bőrre való, mit csinál stb., de az avonnál édeskevés info-t tudunk a termékekről.

Én szoktam néha rendelni ezt-azt, de mostmár csak olyat, amiről tudok tapasztalatokat olvasni a krémmánián. Sok feleslegesen kidobott lóvétól szabadítanak meg az ottani vélemények.

2012. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem használom őket, így nem tudom milyenek, de az összetevőiket látva nem is használnék még ha ingyen hozzámvágnák se.
2012. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mert ?
2012. ápr. 7. 19:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a krémmánián.
2012. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Izabell ***** válasza:

én kifejezetten szeretem a termékeiket.

Kivéve a samponokat, balzsamokat az Avontól semmiképp nem használnám. A többi szerintem minden oké.

:)

[18/l]

2012. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Én nemrég mondtam le a rendeléseket, mert szinte semmi sem volt jó, amit rendeltem. Bevált a hajvégápoló és a parfümök. Megvettem még a SuperShock Max szempillaspirált, az még viszonylag jó volt, de pár hónap után (holott a csomagolás szerint fél év a szavideje) csomósodik, hullik le, porlik szét a szempilláimon, arról nem is beszélve, hogy már új korában is marhára csípte a szemem ha belement véletlen lemosáskor. Az arclemosójuk gyakorlatilag a bőrömet leszedi, annyira szárít és mar (Clearskin), a tusfürdők szintén eléggé szárítanak nekem, az a Naturals hajápoló család valami katasztrófa. Vettem egy kifésülő sprayt, amitől gubancos és ragacsos lett a hajam, egy hajpakolást, ami többet ártott, mint használt. Használtam a kids kifésülősprayt is, az is rettenet rossz volt, attól is csak összeragadt a hajam. A sima cseresznyevirágos vagy milyen annyira nem volt rossz, de a nyomába sem ér egy sima drogériásnak. Az Advance Techniques samponja is nagyon szárítanak, a balzsamok meg nem használnak semmit, mintha fel sem kentem volna.

Ja még amit szeretek, az az Outspoken by Fergie testápoló, de azt is inkább csak az illata miatt, mert az eszméletlen jó. A körömmatricák eléggé tartósak. A Planet Spaból jelenleg egy lehúzható arcmaszkot használok, de semmi változást nem vettem észre a bőrömön, se jót, se rosszat. Régebben volt shea vajas könyök- és lábápoló krémem, az jó volt.

Arckrémekből kaptam termékmintákat, de azok sem váltak be nagyon.

A fő gond szerintem az, hogy ha nincs hiper-szuper akcióban valami, akkor nagyon drága. A drogériákban azon az áron sokkal jobb termékeket kapsz. Arról nem is beszélve, hogy az avonos termékekben a káros anyag is sokkal több. A dm-ben vagy a Rossmannban pl. még nem láttam olyan sampont, amiben ennyi irritatív és rákkeltő cucc lett volna.

Nem mondom, hogy nem rendelek többet az Avontól, mert biztosan fogok. De a rendeléseket már többnyire csak a hajvégápolóra, parfümökre, körömmatricákra fogom korlátozni.

2012. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!