Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon lenne jó az én...

Milyen sampon lenne jó az én hajamra? Mikortól szükséges zsíros hajra való sampon?

Figyelt kérdés

A hajam kicsit összetett, ahogy a bőröm is. :S

Alapvetően a hajhossz száraz és néha sprőd, ezért muszáj folyamatosan táplálni balzsammal, pakolással. Viszont a hajtő egyáltalán nem száraz sőt, nagyon könnyen zsírosodik. Néha kb. 3 nappal hajmosás után már érzem, hogy zsírosodik és nem jó érzés. Egyébként hetetne 2x mosok hajat.


Most kallos száraz hajra való samponom van, ami elvileg megújítja a haj szerkezetét, erőssé teszi, én ebből semmit sem tapasztalok csak könnyebben zsírosodik a hajam tőle.

Milyen sampon lenne jó az én hajamra? Esetleg zsíros hajra való?

16/L



2012. ápr. 8. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normál hajra való sampont vegyél mert az nem zsirositja a fejböröd.A balzsamot pakolást csak a hajadra tedd a fejbőrt ne érje mert az is zsirosit.
2012. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sziaa! én most próbáltam ki : dmben lehet kapni spray formájában való balea-s száraz sampont amikor már látod ,hogy kezd zsírosodni a hajad akkor kell fújni a hajadra. És olyan mintha akkor mostál volna hajat. ÉS ez nem azért van ,mert nem szeretek hajat mossni ,ha nem mert 2naponta mostam meg és már kicsit zavaró volt ,de nekem ez használt ,nem is volt drága 600 ft körül van :)
2012. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!