Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a narancsbőr...

Mi a véleményetek a narancsbőr elleni készítményekről, van mellékhatásuk?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki a Strong Nature termékeket? Én Strong Nature narancsbőr elleni krémet használok, minden nap tusolás után bekenem vele a lábam, fenekem, majd jól belemasszírozom. Utána még jól átmasszírozom azzal a dörzsölős akármivel aminek olyan hullámos, barázdás a felülete és a kézfejre kell csatolni, nem tudom a nevét. :) Ja, és utána még kb. 15 percet kerékpározok. Eddig egy hete alkalmazom ezt a módszert, de máris úgy érzem használ. Igazából azt szeretném tudni, hogy lehet e valami bajom abból, ha minden nap használom? Mielőtt kigúnyolna valaki, olyasmire gondolok, hogy öregíti e a bőrt a krém, vagy ha abba hagyom a használatát több lesz e a narancsbőröm, meg ilyesmik. Mik a tapasztalatok, milyen krémeket használtatok eddig, milyen módszereket próbáltatok ki a narancsbőr eltüntetésére. Előre is köszi mindenkinek. :) Egy 20 éves, fősulis csaj, 160 cm magas, 53 kg. Üdv :)
2009. jún. 17. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, most láttam hogy van már több ilyen típusú kérdés is, de engem a mellékhatások érdekelnének inkább (ha vannak). :)
2009. jún. 17. 15:59
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs mellékhatása sztem

de hatása sincs

2009. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Narancsbőr ellen sokkal jobb:sok tiszta vizet inni,torma(enni),diéta,méregtelenítő kúra.
2009. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!