Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő ki a...

Mennyi idő alatt nő ki a szemöldököm? Már féléve vékonyabb ívre volt szedve, de rájöttem, hogy aranyosabb az arcom vastagabb szemöldökkel.

Figyelt kérdés

Már 1hónapja várom, hogy visszanőjjön arra a formára, amilyen volt. Látok apró szőrszálakat, de nem mindenhol...

A hajam iszonyat lassan nő, meg hullik is, tehát gondolom ehhez mérten a szemöldököm is lassabban nőhet.

Már olvasgattam olyan fórumokat, ahol írják, hogy valakinek nem nőtt vissza, viszont nekem eszem ágában sincs tetováltatni, vagy szemceruzázni, nekem az mesterkélt, akárhogy is nézem. Előbb mennék el szemöldökszőrbeültetésre sok pénzért, mint tetkóra. Nekem fő a természetesség!


20l


2012. ápr. 8. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb-utóbb visszanő. Sokan mondogatták a ricinusolajjal való kenegetést. Tény hogy nekem is 5 évvel ezelőtt vékonyabbra volt szedve a szemöldököm, de most már rendes vastagságú (bár nekem sosem volt bozontos, inkább középvastag és formás)...most már szedni sem szedem, nagyjából visszakaptam az eredetit.

A lényeg hogy sose szedd ki! Hagyd hogx a szálak nőjenek.

Amúgy lehet vitaminhiányod is, ha a hajad minőségével és mennyiségével gondok vannak.

Ajánlom a gyógynövényes hajszeszt hajhullás ellen+ vitamin, de én régebben SiO2-t szedtem kapszulában.

2012. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tényleg próbáld ki a ricinus olajat :) nekem bevált. este bekentem, reggel lemostam. már egy hét után láttam a változást. nekem azért kellett, mert nagyon ritkán nőtt a szemöldököm.
2012. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!