Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szetintetek elvállal ilyet a...

Szetintetek elvállal ilyet a fodrász?

Figyelt kérdés

Amikor fodrász megmossa vágáskor a hajamat, mindig tök puha és dús lesz, amikor én mosom ez nem igen jön össze:-(.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy a fodrászhoz ellehet menni heti 1 x csak hajat mosatni, szárítani, vagy ilytet nem vállalnak el fodrászok.

És kb. ilyenért max. mennyit kérhetnek el?



2012. ápr. 8. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze van olyan, hogy csak szárítás. Az öreg nénik szoktak ilyenre menni. [link] Ha neked van ennyi pénzed hetente...
2012. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, és amit a kérdező belinkelt, az azért extrém drágának számít. Egyébként lehet venni hajmosásbérletet is.
2012. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is van ismerősöm, aki mindig fodrászhoz jár hajat mosatni és szárítani. Vannak fodrászatok, ahol van kifejezetten ilyen mosás-szárítás bérlet is.
2012. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintetek ha ahova én szoktam járni a hosszú hajat vizesen 1900 ért vágja, akkor kb mennyit kérhet el csak a megmosásáért?

2012. ápr. 8. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Tőle, a te fodrászod!:)
2012. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
édesanyám is hetente jár fodrászhoz hogy beszárítsa neki és megmossa. Ő is azért mert otthon nem tudja úgy megcsinálni mint a fodrász:))
2012. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ismerősöm is hetente jár hajat mosatni és szárítani fodrászhoz,amióta rövidre nyiratkozott,mert otthon nem tudja olyan "profin" beállítani,mint a fodrász.

Az ár pedig fodrásztól függ,mindenkinél más,de szerintem nem lehet túl drága.

2012. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú hajat 1900 Ft-ért vágni jó ár, nekem 2600 Ft a mosás-vágás-szárítás-vasalás (nekem is hosszú hajam van). A mosás-szárításban nem annyira vagyok jártas, de szerintem ha 1900-ért vág, akkor max. 1000Ft körül lehet a mosás.


Természetesen elvállalja, hiszen fizetsz érte. Viszont, ha a puha és dús hatás miatt mennél hetente fodrászhoz érdemes megkérdezni, hogy milyen termékeket használ. Fodrászkellékesben te is be tudod szerezni, sőt ma már egyre több helyen a fodrásznál is. Hosszútávon olcsóbb megoldás, ha otthon is olyan terméket használsz, mint a fodrász és így puha és dús lesz a hajad! :)

16/L

2012. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!