Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajradír kiszedi a festéket...

A hajradír kiszedi a festéket a hajamból és nem lesz lenövésem vagy úgy hat, mint egy szőkítő?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
csak a festéket szedi le.én már többször csináltam,a feketét leszedte barnára.én a dm-ben kapható color before-ral csináltam,3000forint körül van.
2012. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mert olyanra gondoltam, hogy kiszedem a festéket a hajamból és utána semmit nem festek rá. nem szőkíteni akarok a következő festék tökéletes színe érdekében, hanem az összes festéket eltávolítani a hajamból és természetes hajszínnel élni tovább a napjaimat.

szóval lehetséges, hogy ezt a hajradírt a hajamra kenem és utána semmit nem festek a hajamra?

2012. ápr. 10. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az eredeti hajszínedet ezzel sem kaphatod vissza, hiszen az a festés során megváltozott. Tehát a mesterséges pigmenteket kiszedheted, viszont ami marad, az eltér a lenövéstől.
2012. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ez mennyire károsítja a hajat?
2012. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiről én beszélek, az az oxy reload, és ez egyáltalán nem károsítja a hajat.
2012. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként milyen színűre van festve a hajad és milyen az eredeti? nekem a feketéből,bár barna lett,de azóta is van egy kis vöröses beütése :( szóval az eredeti hajszínedet ezzel nem fogod visszakapni. Egyébként a colour before-ra az van ráírva,hogy nem roncsolja a hajat.Ezt erősen kétlem,talán annyira roncsolhatja kb. mint egy normál festék.Én 2 hét alatt kétszer is használtam,nem lett semmi baja a hajamnak.
2012. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fekete a hajam, világosbarna eredetileg.
2012. ápr. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!