Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima víz pattanásokra?

Sima víz pattanásokra?

Figyelt kérdés

Mióta fogamzásgátlót szedek nagyon csúnya a bőröm. Ezen az oldalon olvastam, hogy a legjobb módszer a pattanások ellen a sima víz. Be is vizeztem az arcom, hagytam megszáradni, és most teljesen szárazok a pattanásaim. Le fognak esni, szedjem le őket körömmel, vagy kenjem még? Mit csináljak?

Köszi a válaszokat.


2012. ápr. 8. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A víz nem fertőtlenít és a faggyút sem oldja a bőrről,nem csinál semmit.Ajánlom a rendszeres tisztítást.Teafás ecsetelőt,maszkokat.
2012. ápr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeséget....használj pattanásos, zsíros bőrre való lemosót, tonikot, és krémet, illetve használj pattanásleszárító termékeket, amiket célzottan a pattanásra kell kenni, jók a teafás termékek.

illetve a kozmetikus sem árt. de inkább szólj a nőgyógyásznak,h. pattanásos vagy a gyógyszertől, sztem nem kéne annak lenned.

2012. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amúgy nálad a fogamzásgátló miatt van

de amióta én nem mosok arcot csak vízzel nekem azóta gyönyörű, előtte mindenféle zsíros bőrre való vegyszert rákentem, száraz, pirosló volt, most abszolút jó..

2012. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. ápr. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!