Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb platina...

Xoxolove kérdése:

Melyik a legjobb platina szőke hajfesték?

Figyelt kérdés

régebben kapható volt palette color xxl 00a nevű platina szőke hajfesték .. nekem ez nagyon bevállt. azóta megszűntették valószínűleg mert sehol nem láttam. már sokféle festéket márkát kipróbáltam de egytőlsem lett olyan a hajam amilyent szerettem volna. vagy sárga lett vagy pedig hamvas vagyis szürke. aztis hallottam hogy ezt a régi xxl-es festékeket a palette deluxe váltotta fel .. de ott nincs kimondottan platina szőke.

Tudnátok nekem vmi olyan hajfestéket ajánlani amitől szép platina szőke leszek megint?!



2012. ápr. 9. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Garnier szaharaszőkéjét használom (1000-1500Ft/doboz), Dmben kapható.
2012. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is garniert ajánlanám de ott sincs kimondottan platina. Én ezüstszőkével festettem be, gyönyörű végeredményt kaptam az ziher:) de te esetben énis a deluxe-t ajánlom és nem értem miért mondod hogy nincs ott platina,külön kollekciójuk van a platina szőkéknek:

[link]


Plusz igen ajánlom a fodrászkellékesnél kapható Alfaparf hajfestékből a platinaszőkét,gyönyörű hajszínt fogsz kapni!

2012. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönömm szépen. én nemis láttam boltban eddig a deluxnak ezt a platinaszőke "kollekcióját". demajd jobban fogok figyelni. :))
2012. ápr. 10. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a palette deluxot használom de nagyon sötét szőke :( a platina szőke meg világos. én is azt szeretnék, nem sárgás, nem hamvas, hanem szép fehér szőke
2012. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!