Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BioHair szalonba megyek...

BioHair szalonba megyek holnap. Borravaló?

Figyelt kérdés
Hajvágásra megyek, és most próbálom ki először. Illik borravalót adni? Ha igen, akkor mennyit adjak?

2012. ápr. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
nem muszáj adni, ha adsz akkor elég párszáz ft.
2012. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
1490 helyett 1500-at adtam a recepciósnak, csak mert munkanélküli vagyok, és max. 5 percig tartott az enyhén cigiszagú, ám egyébként rendes fodrásznak levágni szárazon a hajvégeim. Nagyon bunkó vagyok? Szarul érzem magam miatta, biztos nem keresnek sokat. Egyáltalán melyikük kapja a borravalót, ha kapnak?
2012. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Én pont azért nem adtam ott sose, mert úgyis a pénztárnál kell fizetni, nem a fodrásznak, aki a hajam vágta.
2012. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A recepción kell kifizetni, de a fodrász kapja a borravalót.
2013. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ancsa982 válasza:
100%
Természetesen nem kötelező borravalót adni, de, ha gondolod adhatsz közvetlenül a fodrásznak is. Egyébként a recepciósok fix fizetést kapnak és minden esetben a fodrászok kapják meg a recepción leadott borravalót.
2015. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hiába régi,válaszolok,hátha valakit még érint. Na szóval..én is ott kezdtem pályafutásom,majdnem egy évig dolgoztam fodrászként az egyik pesti szalonban. Azt leszögezném,hogy az emberek kb 70 %-a adott jattot. Személy szerint nem sértődtem meg,ha nem kaptam,tisztában vagyok a gazdasági helyzettel. Az átlag olyan 300-400 körül volt. A fizetés tényleg nagyon kevés..konkrétan a FELE kitette a jattom,így mondhattam el magamról,hogy pályakezdőként "jól" keresek. Szóval nem halnak bele,ha nem adsz..aki meg esetleg mégis,az olyan is.
2015. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt kihagytam,hogy teljesen mindegy,hogy a recepción vagy a fodrásznak adod. Megkapja :)
2015. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keso. :D De en majdnem mindig adtam, a fodrasz kezebe! Amugy masodik kerdezo. Lett munkad azota?
2017. aug. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!