Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pöttyös szőrtelenítéstől...

Miért pöttyös szőrtelenítéstől a lábam?

Figyelt kérdés
Évek óta epilátorral szőrtelenítem a lábam, havonta párszor borotvával is, hogy ne legyen szőrbenövésem. Azonban egyre csúnyább a bőr a lábamon térdtől lefelé, a sípcsont környékén, és nem piros pöttyös, hanem barnás, tehát nem a szokásos epilátorozás utáni pöttyök. Próbáltam azt is, hogy szüneteltettem először az epilátorozást, majd a borotválást, de nem történt változás. Már egyre csúnyább, van valakinek ötlete mi okozhatja ezt? A válaszokat előre is köszönööööm :)

2012. ápr. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érte közvetlenül epilálás után napfény?Mert pigmentálódhat.
2012. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyszer fordult elo nyaron, hogy nap erte utana veletlenul, de eleg ehhez egyszeri alkalom, hogy orokke pottyos maradjon?:O
2012. ápr. 11. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ezért szoktunk szólni,hogy 3 óráig se napfény se víz ne érje a bőrt.
2012. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat :) uhh, akkor tuti a viz miatt van, viz eleg sokszor erte utana... es lehet valamit kezdeni a labammal, h eltunjenek a pottyok?
2012. ápr. 12. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!