Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok/tapasztaltak/hozzáér...

Fodrászok/tapasztaltak/hozzáértők! Ha felvarratok valamennyi emberi hajat és hogy dúsabb legyen a kevésbé látható részekre olyat is, amire human hair van írva, viszont feltűnően egyenes, és azt majd nem vasalom, akkor kibírja?

Figyelt kérdés
Vagy már a mosástól/hordástól is tönkremegy? Meddig bírja szerintetek? Van is egy erre való műhaj, az meddig bírja?

2012. ápr. 9. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Csakis 100%os emberi hajat varrjál fel. vagyis varrattas, mivel nem egyszerű munka.

A mű haj nem bírja sokáig ergo nagyon kócolódik.

Emberi hajból is az Európait vagy az Indiai Remy hajat javaslom. Ha varratatsz, akkor is havonta újra kell rakni.

Ami havi 10.000 Ft.

Az emberi haj, ha jól van ápolva 1-1,5 évig bírja.

Elvileg a humán haj az 100% emberi. De én még nem próbáltam/használtam.

De a legjobb 2 tényleg az Európai meg az Indiai Remy, ezek hasonlítanak legjobban a magyar hajhoz.

Legjobb ha natúr, vagyis festetlen hajat veszel, ha tényleg fontos, hogy jó állapotban legyen. Mivel a festett hajakat elsőnek leszívják, aztán festik. Akkor is ha fekete lesz a végeredmény.

Amúgy ha tényleg emberi hajat veszel, ha megmosod, kicsit behullámosodik.

2012. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, van is már egy adag, ami hullámos és selymes is. Nekem eddig csak európai natúr hajam volt, de max 4 hónapig bírta az is, de mostani remyt majd meglátjuk :D Akkor veszek még emberit, köszönöm. Nem akarok gubancolódósat.
2012. ápr. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!