Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elszíneződött hajvasaló lap....

Elszíneződött hajvasaló lap. Valami ötlet a megtisztítására?

Figyelt kérdés
A fehér hajvasalóm lapjai a festett barna hajam miatt elszíneződnek. Egy részét le tudom samponos vízzel törölgetni, de van, ahonnan nem kopik le sehogy. Félek, hogy valami baja lehet majd így, vagy esetleg nem tud majd normálisan vasalni :S Valaki valamit?:/

2012. ápr. 9. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
benzin? alkohol?
2012. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy jól leszedi a koszt és az elszíneződést az ecetes víz. Én mondjuk nem biztos, hogy a hajvasalómon kipróbálnám, vagy max. úgy, hogy pár csepp 10% ecet és víz, vattával átitani és egy kicsi részen kipróbálni. Ha jó és nem lesz baja a vasalónak tőle, akkor mehet az egész felületre is áttörölni.
2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyik sem jó rá :S
2012. ápr. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!