Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi létemre utálok borotválk...

Férfi létemre utálok borotválkozni. Megérné végleges lézeres szőrtelenítést csináltatni az arcomon?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülne összesen? Hány alkalom kell hozzá? Ha férfitársaim közül csináltatott már valaki akkor mi a véleményetek a végeredményről?
2009. jún. 18. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, de én szeretem a borostás férfiakat, és gondolom nem vagyok vele egyedül. Szóval én nem szeretném, ha az én pasim csinálná ezt. De persze a te dolgod...
2009. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az arcszőrzet sokkal keményebb mint a nők akármilyen szőrzete, így nekem kétséges, hogy lehetséges-e egyáltalán. Amúgy meg én is utálok mind szőrös lenni, mind borotválkozni, de a nőknek szerintem fontos, hogy lássák eme férfias tevékenységet, legalábbis szerintem a férfiasságnak erősen része a borotválkozás :)
2009. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!