Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon van egy heg a két...

Az orromon van egy heg a két szemem között, de nem egészen középen, el fog tűnni valaha, vagy legalább halványodni fog?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy ezen a helyen: az orromon, a szemeim között keletkezett egy hatalmas pattanás, és amikor már megérrt ki lett nyomva, de keletkezett egy seb. aztán a seb lekopott de a heg ott maradt, és púposnak éreztem, ezért újra nyomtam, de erre megint egy seb lett.

Egy hét múlva ugyanez megismétlődött, és újabb egy hét múlva már nem csináltam vele semmit, csak vártam, hogy a seb lekopjon.

Pedig nem kapartam le, csak kinyomtam, és a vér jött ki. ezért nem értem

mert két hét múlva is még most nagyon látszik a heg, kb ugyanolyan mint volt, el fog valaha tűnni, vagyy egyáltalán elhalványul, nagyon rosszul érzem magam vele, és nagyon ciki is, folyton amikor meglátom, akkor szomorú leszek, hogy sosem lesz normális azon a helyen.


Ha valaki ír valami hasznos választ, azt nagyon megköszönöm!!


2012. ápr. 10. 18:21
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem fog megmaradni. Ez annyira kicsi és felületes sérülés, hogy ez miatt nem aggódnék. De mindenképp mutasd meg egy kozmetikusnak, hogy kitisztítsa neked, mert időnként be fog lobbanni, újra és újra pattanásod lesz ott. Minden egyes kinyomással marad majd ott egy kicsit több "anyag" ezáltal egyre nagyobb lesz a dudor, ami nem pattanás lesz, hanem egy kis pukli, ami időnként pattanássá érik. Értelmesen fogalmaztam meg? Érthető volt?
2012. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nagyon érthető volt, és szerintem tökéletesen fogalmaztad meg, mégegyszer nagyon köszönöm!! :)
2012. ápr. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!