Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szeplők elmúlnak vagy egyre...

A szeplők elmúlnak vagy egyre több lesz?

Figyelt kérdés

Pár napja vagyok csak szeplős :) egyik nap észrevettem egy párat az orrom körül és a szemem alatt, az orromon picit sötétebbek a szemem felé halványodnak,

meg is lepődtem nagyon, eddig teljesen tiszta volt az arcom, soha nem volt egy folt sem, egy anyajegy se, semmi.

Kicsit idegesített, így megkérdeztem egy ismerősömet, aki bőrgyógyász lehet nem is szeplő,

azt mondta nagy valószínűséggel az, biztos ilyen géneket

hordozok és évről évre egyre több lesz!

Anyu is észrevette, de szerinte csak a nap miatt jöhetett

ki, azt mondta majd elmúlik, neki is volt nyáron és később

elmúlt!

Hát az utóbbinak jobban örülnék :D:D

Nem szeretek szeplős lenni :S

Ha tényleg egyre több lesz és teljesen befoltosodok,

hallottam lézeres kezelésről...

Ha esetleg elmennék egy ilyenre, miután eltüntették a szeplőket, nyáron újra kijönnének??? :)


Válaszokat kérek minél hamarabb előre is köszönöm :):)


17/L



2012. ápr. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Idővel egyre egyenletlenebb a bőrben a pigmentek eloszlása, így szaporodnak a szeplők, és a foltok.

A napsütét csak fokozza.

Télen halványulhat, de el nem múlik, és a köv. nyáron ugyanúgy kijön, csak több.

De nyugi, vannak kifejezetten szép szeplős lányok.

2012. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, egy vörös lánynál szebb nincs a világon és egy vörös lányhoz - jellemzően - tartoznak szeplők is. Isteniek, hidd el.

Ez a szexepiled, tehát ne szégyeld és ne takargasd. Sokkal többen imádják a szeplőket mint ahogy most gondolod.

2012. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dehát én szőke hajú vagyok :S és nem akarok szeplős lenni :s csúnya!! tehát nem múlik el?? :S
2012. ápr. 10. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ha így állsz magadhoz, akkor nem a szeplőktől leszel csúnya, hanem attól, hogy kiül az arcodra az önbizalomhiány, és hogy elégedetlen vagy magaddal.
2012. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy csúnya, ne bohockodjál már. A szeplő isteni és szexi, inkább mázlid van.


[link]

2012. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a szeplő irtó édi! :))) Engem mindenki irigyelt érte.

Nálam pont fordítva volt, kislánykoromban meg tinikoromban elég szeplős voltam, aztán szinte teljesen eltűntek. Nyáron, ha sokat vagyok a napon akkor még előjönnek, de közel sem annyi mint annak idején. Érdekes dolog ez!

2012. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áááá, nekem kb 8 éves koromtól van és azóta csak több lett:D utáltam őked, de amikor mindenki elkezdte dicsérgetni tökre megszerettem. sztem tök jó:DD
2012. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!