Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyanok, akik már...

Vannak itt olyanok, akik már sok éve pattanásosak, és sehogy sem akar elmúlni? Ti hogy bírjátok idegileg?

Figyelt kérdés

Engem sokszor a sírás kerülget, életundorom van, nincs erőm, kedvem emberek közé menni, csak ha elkerülhetetlen. A vásárlás valami rémálom, nem vehetek fiatalos, divatos felsőruházatot, csak olyat, ami egészen takarja a dekoltázsomat és a karjaimat. Mondanom sem kell ezek után, gondolom, hogy soha nem volt barátom. (Félek is a reakcióktól, hogy mit szólnak, ha meglátnak fedetlenül, meg párszor megégettem magam, kaptam pár csúnya megjegyzést, s nem akarom ezeket újból átélni.) És ez megy lassan 4 éve. Alig várom, hogy eltünjönek ezek az undormányok a testemről, és azonnal szaladni fogok mikrodermabrázióra. Rengeteg mindent kipróbáltam, a tévében reklámozott kenceficéktől a bőrgyógyász által felírt készítményeken át a házi tisztítókúrákig, de véglegesen egyik se mulasztotta el, igaz, mérséklődött valamelyest, de még mindig nagyon csúnya.

18/lány



2012. ápr. 11. 11:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pontosítok:

*ami egészen takar a NYAKAMIG.

2012. ápr. 11. 11:46
 2/12 anonim ***** válasza:

A gyógyszert próbáltad már? Ha nem, akkor szerintem válts bõrgyógyászt, olyat amelyiknek magánrendelõje van, az biztos egybõl felírja a gyógyszert! (Persze az ilyenek sajna fizetõsek!) Ez véglegesen eltûnteti azokat az undormányokat! Persze hosszú folyamat a szedése, de 3 hét elteltével, már látszik a hatása. A hátránya az, hogy nagyon drága (amelyiket én szedem az 4000 ft és egy dobozban 1 hónapra való kapszula van. A kellemetlen része hogy gyakran kell vérvételre menni.

Én is küszködtem (küszködöm) a pattanásokkal. Minden krémet kipróbáltam, de tényleg mindent. Semmi nem használt. Most 7 év elteltével bõrgyógyászt válltottam és felírta a gyógyszert. Már halványulnak a pattanásaim az arcomon, a testem többi részén meg teljesen eltûnt!

Szerintem neked is ezt kellene tenned, mert a kence ficék semmit nem használnak!

2012. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem, hogy megfogadom a tanácsod!
2012. ápr. 11. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csak én 18-22 korig, most úgy néz ki beválik amit próbálok :)
2012. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi az, mit próbálsz, megosztod velem? :)
2012. ápr. 13. 12:56
 6/12 anonim ***** válasza:
figyelj ...14 éves koromtól mostanáig 20 éves vok..nagyon gyulladt, fehér, piros pattanásaim voltak, mitesszerek is..már heges is...DE! voltam bőrgyógyásznál, sok pénzt elvett, kezelések, gyógyszerek semmi..kozmetikusnál már vagy 10x voltam életemben..semmi...utána néztem és bejött a dmes alverde tonik, tej, és bőrradír. Ez egy 99%ban természetes anyagokból készült "bio" termékcsalád..pár hónapja használom..csodát tett..annyira örülök:)
2012. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok hozzá tenném h egy éve fogamzásgátlót is szedek..
2012. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez fantasztikus hír, nagyon örülök neked! Köszönöm, hogy elmesélted!
2012. ápr. 13. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:

tehát akkor nem vagyok egyedül..dejó, pedig eléggé fos tud lenni, ma is annyira feltoszta az idegeimet:S


azóta sikerült vmit csinálnod hogy elmúljanak?

2012. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az egyik kedves fórumozó azt tanácsolta, hogy ne fogyasszak húst, merthogy az pattanásokat okozhat. (Mert a szervezet rosszul reagál a mindenféle szteroidokra meg hormonokra, amivel az állatokat kezelik...)


Most ezt fogom kipróbálni.


Próbáld ki te is, ha a húsfogyasztás a ludas, 2-3 hét után érezhető lesz a változás.


Nem tudok mit mondani, magamnak sem tudok mit mondani, muszáj erősnek lenni, csak baromi nehéz, főleg ha az ember naponta szembesül az újabb pattanásokkal, és már annyira kivan, hogy gyomorideget kap a pattanás szótól, és úgy egészében csak nyüglődik.

2012. ápr. 16. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!