Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágom a töredezett...

Ha levágom a töredezett hajvégeket azzal ártok a hajamnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 16:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem ártasz neki vele, sőt, jót is tesz neki,de akkor ne csak azokat a hajszálakat vágd le, amik töredezettek,hanem vágj le egy kicsit az egész hajadból.:)
2012. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már miért ártanál? a töredezett hajvégeket rendszeresen vágni kell, h ápoltnak nézzen ki a hajad.
2012. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy rendszeresen kell vágatni..szoktam is,de csak egy bizonyos részen törik, ezért ott magamnak szoktam a törött részt lenyisszantani.
2012. ápr. 11. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó megoldás, ha egy olyan ollóval esel neki a hajadnak, amivel a körmödet vagy épp a tejes dobozt vágod.Ha egy olyan olló jó lenne hajvágáshoz, akkor a fodrászok sem költenek százezret ollóra, hanem otthonról vinnék el a papírvágó ollót!

Persze, levágod, nem látszik, minden szép és jó, aztán törik ugyanúgy.Nem látszik szabad szemmel, így úgy tűnik, hogy eltüntetted a törött részt, ez azonban nem igaz, a hajvég nyitott/törött marad.

Speciális olló szükséges hozzá, így azt javaslom, havonta ne vágd magadnak.Jobban jársz félévente egy fodrásszal, mint havonta saját hajvágással.

2012. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!