Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen gyakran mostok...

Lányok! Milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés

Régebben 3 naponta mostam, aztán télen átszoktam a naponta történő hajmosásra, mert ha kimentem mindig magába szívta a hajam az utcán lévő füstszagot+a sapka alatt elég gyorsan zsírosodott. Most vissza akarnék szokni a 3 napos hajmosásra, de nem tudok, mert a 2. nap közepére már érzem, hogy nem friss a hajam,estére pedig zsíros lesz.

Ti hogy vagytok vele? Hány naponta ajánlott mosni?


2012. ápr. 11. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 2x szoktam (télen is nyáron is) és nekem ez elég, nem zsírosodik.

Egyébként már sok helyen olvastam hogy nem jó nagyon gyakran hajat mosni mert egy idő után már attól kezd zsírosodni.

2012. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy az a legoptimálisabb, ha kb. heti egyszer mosod. De nekem igenis megmosom 2 naponta, mert a 2. közepére nekem is zsíros a töve, ahogy neked. Nem érdekel, mi az "ideális", én nem megyek zsíros hajjal emberek közé, tök undorító. Bennem is igénytelen benyomást kelt, ha zsíros hajjal látok valakit.
2012. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hetente 2x szoktam, általában szerdán és vasárnap. Nekem ez elég, általában szerdán már érzem, hogy kicsit zsíros a hajam, nincs frissen mosott hatása, ezért megmosom. Vasárnap dettó ezt érzem, ezért megmosom. :D


Kivételes esetekben előfordul, hogy csak hetente 1x mosom meg, de ezt nagyon nem szeretem, mert a hét végére igencsak zsíros lesz a hajam. De amikor el volt törve a kezem és anyum mosta a hajam, akkor csak hetente 1x, mert kevés ideje van a sok meló mellett. :D

2012. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
naponta, kétnaponta. szeretem a frissen mosott haj érzését, de mivel pesten lakok így hamar magába szívja a város szennyét.
2012. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én heti kétszer szoktam...

És igyekszem napközben minél kevesebbet babrálni, hogy ne zsírosodjon :D

14/L

2012. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Én hetente egyszer mosom mert egyáltalán nem zsírosodik...
2012. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2-3 naponta. A 3. napon már nem szép, de egyszerűen nincs kapacitásom minden nap megmosni :( Pedig gyorsan zsírosodik, sajnos. Nem is tudom, száraz sampon nélkül hogy bírnám ki.
2012. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerencsére nem zsírosodik a hajam,heti 2-szer mosom.
2012. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor még suliba jártam vagy melóba, akkor 2 naponta (néha 3) szoktam mosni. Most többnyire itthon vagyok, úgyhogy legtöbbször 3-4 naponta mosok. Ha véletlen közbejön valami és mennem kell valahová, akkor 2 nap után. Zsírosodik sajnos, de mivel extra hosszú és brutál sok, jó időben is legalább fél nap, mire megszárad, ezért nem tudom minden nap mosni. Mondjuk arra nem is lenne szükség, mert 2. nap estért kezd úgy laposabb lenni, és 3. naptól látszik is, hogy zsíros. Mindig feltűzve hordom, úgyhogy nem feltűnő.

Amúgy a legtöbb orvos meg védőnő nekem eddig azt mondta, hogy heti 1x vagy 5 naponta ajánlott, de ki fogja azt zsíros hajjal kivárni... Már próbáltam, hogy ritkábban mosok és akkor talán nem zsírosodik olyan gyorsan. 4 hónapig heti 1x mostam csak, és semmit nem javult...

2012. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2 naponta. a 3. napon se zsíros még annyira, de én azt a kicsit se tudom elviselni, szeretem a frissen mosott hajat.
2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!