Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyerheti vissza a...

Hogyan nyerheti vissza a hajam a régi állagát?

Figyelt kérdés
Mindig gyönyörű hosszú, dús világosbarna hajam volt, de másfél éve kitaláltam, hogy befestem szőkére. Ez az akció annyira tönkretette, hogy azóta száraz tapintású, fénytelen és élettelen lett. Van valami megoldás? Milyen hajápolót ajánlanátok?

2012. ápr. 12. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olajjal szoktam bekenni a hajam. Erre tökéletes az oliva olaj, a szőlőmag olaj, de a sima étolaj is (én szőlőmag olajjal szoktam). Rajta hajod 1 órát, nyugodtan összefoghatod a hajad, hogy a ruhád ne legyen olajos. Ha letelt az 1 óra most meg jó alaposan legalább 4x. A végén használj balzsamot. Nekem a terhességeim hatásásd lett száraz és fénytelen. Azóta gyönyörű mióta ezt csináĺom mindenki el van ájulva, hogy milyen szép színe és fényes. Amúgy Syoss sampont és balysamot használok. Még valami az olajat minden hová jól masszírozd a hajadba. Nem tart sokáig 2 hetente 1x én is megcsinálom 2 kicsi mellett.
2012. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet! Még azt hadd kérdezzem meg, hogy már az elején is 2 hetente csináljam ezt, vagy gyakrabban?
2012. ápr. 12. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod gyakrabban. Ha 3 naponta mosol hajat nyugodtan csinálhatod 3 naponta. Hamarabb lesz eredménye. Remélem neked is be fog válni.
2012. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!