Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van különbség a Loreal Sublime...

Van különbség a Loreal Sublime Mousse fekete habhajfesték és a Schwarzkopf Perfect Mousse habhajfesték között?

Figyelt kérdés
Eddig Lorealt használtam, és teljesen meg voltam vele elégedve, de most sajnáltam rá a közel 2000Ft-ot, úgyhogy megvettem a Schwarzkopfot... Nektek mik a tapasztalataitok?
2012. ápr. 12. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Hát befestettem a hajam a Schwarzkopffal.... Hihetetlen, hogy ez a festék mennyire használhatatlan. Szétfolyt, rossz volt az állaga, meg minden bajom volt vele. Legszívesebben kivágtam volna a kukába úgy ahogy volt. :@
2012. ápr. 12. 21:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Loreal sublime mousse-t ajánlom. Én azzal festettem. Sokkal jobb. Annak nincsenek mellékhatásai. Igaz a 3. mosásra éri el azt a színt, ami a dobozon van, de mégis jobb és nem dobja le a haj. De a loreal az tényleg jó hab, nem csöpög, nem folyik, pedig már felkészültem, hogy nah akkor majd szépen lefolyik de nem. A perfect mousse-nak rossz mellékhatásai is vannak és sokan írták, hogy elég rossz lett tőle a hajuk. Én azért nem is próbáltam. De tényleg ajánlom a loreal-t. Remélem segítettem. :)
2012. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!