Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj az ha 2egymast követö...

Baj az ha 2egymast követö napon megyek szolariumba? 2*11percre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jót biztos nem tesz. Fokozatosan járj hetente 2 max 3x, hidd el, úgy is barnulni fogsz. Mindig hagyni kell regenerálódni a bőröd szoli után, ami 2-3 nap.

Én pl. tegnap megégtem kicsit a szoliban, ezért csak hétfőn megyek legközelebb.

2012. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszt,kb mennyi idö alatt barnulok le?màr3szor voltam ,kicsit kipirosodtam ,de elmult viszont a szeplöim elöjöttek
2012. ápr. 13. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem fehér bőrű vagy.

Én 3 naponta megyek 5 percre, már 6x voltam, picit alakul a bőröm és nemsoká emelem 10 percre.

Ha fehér a bőröd mint az enyém, akkor csokibarna soha nem leszel (tapasztalat) :-(, viszont ha fokozatosan csinálod, akkor egész szép színt érhetsz el.

Én évek óta szolizok tavasszal.

Szerintem menj először 5-6 percre és amikor már van egy kis színed (nekem az 6-8 alkalom) akkor emelheted a duplájára. Arra viszont ügyelj, hogy ne égj le, mert akkor lehámlasz és semmit nem ér!

Hogy mikor barnulsz le az sok mindentől függ, én pl elhasználok egy 20 alkalmas bérletet mire látszik valami, ez a fehér bőr átka :-(


Remélem segítettem és ha kérdésed van még, írj nyugodtan!

2012. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy használj szolikrémet, ami elősegíti a barnulást! olyat válassz amiben nincs önbarnító, mert attól foltos leszel.

Én ilyet használok:


[link]


Még a Revolution Tan Orange Powert is dicsérik, Dm-ben 2000Ft alatt van.

2012. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!