Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss 1010-es nagyon világos jégszőkével festi valaki a haját?

Figyelt kérdés
Aki tud mutasson légyszives képet róla! :) köszönööm
2012. ápr. 12. 19:47
 1/4 anonim válasza:
Én tegnap festettem be vele a világosbarna hajamra, de nem lett túl jó az eredmény. A tetején ahol a nap kiszívta ott megfogta alul pedig csak egy kicsit, és ráadásul narancssárgás lett az eredmény. Bár lehet hogy a hajszínemmel volt a baj, túl sötétre festettem :/ de szerintem ha a tied szőke akkor biztos jobb lesz mint az enyém :)
2012. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.En ezelott kb.masfel-ket eve hasznaltam,a 910-et,mert ami ettol vilagosabb,elvileg nem ajanlott sotetebb szoke hajra.kb.fel evig hasznaltam ,jo volt,csak neha vorosesnek lattam a fenyet,de lehet,ez az en hajam hibaja volt.Kesobb meliroztattam par tincset,es kozben elkezdtem oszulni.Most par honapja ujra visszatertem ehhez a szinezohoz,mostmar a 1010-hez,csak probakeppen,de gyonyoruen vilagositotta a sotetebb szoke hajam es tok jo szine lett,az oszuleseket is fedi.annyi baj van csak,hogy kb.3-4hetente jo lenne rakennem a fejemre,mert mattul a szine,de mivel kimelem a hajam,csak 6hetente kenem,koztes idokben vmi fenyt ado balzsamot kell hasznalnom.

Te hasznalod meg?

2012. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap lett befestve ezzel a színezővel a hajam, és nekem nagyon tetszik :) Nem az egész, hanem csak melír csíkokat tetettem bele. Teljesen természetesnek tűnik a hajam, ami sötétebb szőke, és épp csak egy árnyalatnyi a különbség van az eredeti és a festett rész között :) Így világosabbnak hat a hajam. De persze egy világosabb hajszínnél biztos másabb.
2013. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. valahogy így néz ki a hajam:

[link]

2013. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!