Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitaminok vannak...

Milyen vitaminok vannak hajhullásra, és körömre?

Figyelt kérdés

a hajam mostanában eléggé hullik ://

a köröm rágást kb egy hónapja hagytam abba. Már többször próbáltam leszokni róla, de nem ment. mióta fogam van a körmöm is rágom, kisebb szünetekkel. És most eléggé vékonynak tűnik. igy könnyen hajlik. Szoval valami vitamin? vagy házi praktikaaa?? bárki akárki segitséég!! 16/L


2012. ápr. 12. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A Revalid nekem nagyon jó volt, csak hát elég drága. Meg van a dm-es hajvitamin, az inkább a körmömön segített rengeteget. Most dm-es B vitamin komplexet szedek, ebben ugyanaz van, mint a hajvitaminban, csak nagyobb dózisban és nincs benne cink. Elég gyorsan nő tőle a hajam, és talán kevésbé hullik, meg a körmömnek is kicsit jobb.
2012. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!