Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestéknek van ilyen...

Melyik hajfestéknek van ilyen színe?

Figyelt kérdés

[link]


Tud valaki segíteni?


2012. ápr. 14. 01:40
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy ez? Nagyon durván jó színük van!
2012. ápr. 14. 01:47
 2/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 14. 01:48
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Ugye az 1. amit linkeltel, az a Schwarzkopf Brillance 860as.

[link]


Egyszer probaltam feketere, igazabol nem lett olyan szine. Feka maradt, lila beutessel. Ha szokere probalod, szerintem tuti jo lesz.

Vagy mondjuk a Palette Color XXL festekek is jok.

Mint pl ez:

[link]

Mondjuk ebben keves van, de jo eros a szine.


A masodikhoz is szerintem jo lesz a Palette.

[link]


Ezt hasznaltam, szinten feketere ez ilyen lett:


[link]


Gondolom ha szokere, vagy vilagos barnara fested ra, akkor ezerszer jobb szine lesz.


Annyi a baj veluk, hogy nagyon hamar kikopnak.

2012. ápr. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt ugyanazt a festéket használtam amit linkeltél (Schwarzkopf Brillance) csak ezt: [link]


Én az eredeti szőkésbarna hajamra festettem,konkrétan tűzvörös lett a hajam,olyan volt a fejem mint egy stop tábla.Nagyon intenzív,és az istennek se akart kopni.Én nagyon szenvedtem miatta,mert én nem vagyok ilyen extrém típus. Még a 2-3. fekete festés után is átütött a vörös.

Úgyhogy ha te ilyen bevállalós vagy meg jól is áll,akkor vedd meg szerintem mert tényleg tartós.

2012. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon örülök a válaszoknak!

Szerintetek a lilás hajfesték tartósabb lesz, mint a vörös???


Nem tudtam, hogy ilyen jó a Schwarzkopf!:)


Igen, hát az a baj nálam, hogy szép lilásvörösre lett befestve a hajam, de 3 mosás után nagyon kikopott, azt a fodrász csinálta. És azóta én is festettem otthon vörösre, de az meg már 2 mosás után kikopott. Tudom, hogy a vörös hamar kopik, de hogy ennyire??? Ezért megpróbálom szerintem ezt a lilásat, hátha az tartósabb lesz.

2012. ápr. 14. 12:25
 6/9 anonim válasza:
Szerintem probald be a lilat. :D Igazabol vesziteni nem veszitesz semmit. Erdemesebb kiprobalni tobb hajfesteket is, hogy melyik valik be. DM-ben ha korulnezel, tuti talasz valamit!
2012. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szín, VOLT! Legalábbis felénk (Szeged) az összes drogériában, rossmannban, dm-ben megszüntették a Brillance-ot , télen kerestem én is mert anyukám ilyennel festette a haját és rengetegen megdicsérték!!! Már csak pár darab volt akciósan a fent emlitett üzletekben, az eladó csaj azt mondta azért mert megszűnik! De ha valaki tudna valahol, légyszi szóljon! :)
2012. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én mintha láttam volna, bár én Pécsen a DM-ben.:) Ott tényleg van egy csomó fajta.:) De nézd, ha felétek nincsen, akkor talán rendelni netről itt lehet:


[link]


Csak lehet lesz kiszállítási díj!:)

2012. ápr. 14. 15:00
 9/9 anonim válasza:
En is Pecsen lattam, a Rossmann-ban, alul az Arkadban. De szerintem fent a DM-ben is nezz korul.
2012. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!