Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon ha barnább lenne a...

Vajon ha barnább lenne a bőröm tényleg nem néznék ki olyan nagy darabnak? A striák szempontjából jó ha barnább leszek, kevésbé fognak látszani?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanakkorának fogsz kinézni, csak esztétikusabb barnán.


Nem tudom, nekem alapból nem fehér a bőröm, de ha még barnulok is, én barna leszek a stirák meg maradnak a maguk "fehér" vagy milyen színében. Szerencsére csak a vádlimon van pár. (Kopp-kopp)

2009. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha barnulsz a striák általában még feltűnőbben lesznek. Az emberek 80%ának ront rajta a barnulás a maradéknak lehet, hogy javít, változó.

Valóban, ha barnább vagy akkor valamivel tónusosabbnak tűnik a tested így icipicit karcsúbbnak tűnhetsz. De a fogyást sajnos ez nem helyettesíti.

2009. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan járj el szoliba vagy feküdj ki a napra, sokkal szebb egy barna bőrű "nagy darab" lány mint egy fehér.. :) remélem segítettem
2009. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!