Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték lenne a...

Whit55 kérdése:

Melyik hajfesték lenne a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször váltogatom a hajszínem, mondhatjuk azt, hogy keresem önmagam, ami igen, kínos így 18 évesen, de imádom az extrém hajakat. Viszont abban a gondban vagyok, hogy nem találok sehol olyan padlizsán lila festéket, ami tökéletes is lenne. Ajánlották már a Natural-t és a Mistyc-et, de úgy hallottam, hogy hamar kikopik, sőt egy hajmosás után máris búcsút inthetek a lilának. Nekem az a tapasztalatom, hogy a Palette az, ami tartós. Le van szívatva a hajam, jelenleg szőke vagyok és hamvasító sampont használok. Melyik hajfesték lenne a tartósabb és amelyik jobban kiadja a padlizsán világosabb színét? Kérlek, segítsetek!
2012. ápr. 14. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Syossra szavazok,bár ez hajtípustól függ,kinek melyik válik be.Szép fényt ad a hajnak,és tartós.A Mysticet ki ne próbáld,ha jót akarsz,két ismerősből ketten panaszkodtak rá,kisebesedett a fejbőrük.Én még a Wellatont,és Palettét tartom még aránylag jónak.nem sajnálod a szőke hajadat padlizsánra festeni? Bár,18 évesen én is mindig más színt akartam,most egy szerényebb aranyszőkénél leragadtam.
2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azt hittem,hogy ennél picit fontosabb neked a válasz,minthogy rá se bagózz....
2012. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadó! Fontos bizony, csak hogy nem mindig tudok géphez jutni. Köszönöm a válaszod, utána nézek a Syoss-ra, de gondolom ez sem kerül 1000 ft-nál alább. Igazából nem sajnálom, mert elég gyorsan nő a hajam és az eredeti hajszínem igen sötét, így nem is néz ki valami fényesen. Két heti festés pedig még anyagilag is megterhelő lenne, még ha nem is fodrásznál csinálnám, de maga a festék sem ötven forint. Még egyszer köszönöm, hogy írtál! :)
2012. ápr. 15. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Most pl.van Syoss akció az egyik bevásárlóközpontba a T-be,nem akarom kiírni a nevét,nehogy reklámnak minősüljön,ott most 900 ft az egyik fajta,a legújabb típus a zöld dobozos.(mert 3 féle van)Ahogy elnéztem elég szép mélyvörösek vannak benne.Én a szőkéket próbálgattam,és nagyon jók.Sok sikert,remélem beválik!
2012. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egerben vagyok kollégista, így többjében ott veszem a festékeket, mert vidéken pont nem árulják az ilyeneket. De köszönöm szépen, mindenképp megnézem. Még azt szeretném megkérdezni, hogy mi a különbség a fekete és a zöld dobozos között?
2012. ápr. 15. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát,sajnos azt nem tudom,de lehet,hogy a zöld csökkentett ammóniatartalmú.Sötét színeknél mindegy,hogy van-e ammónia benne,vagy nincs,ez csak a szőke árnyalatoknál számíthat.Van még a Syossból egy harmadik fajta,a Szín-mix nevű kollekció is,az a legdrágább kategória,1400-2000 ft között mozog az ára,annak fekete-fehér doboza van.Abban két tubus festék van,azt kell összemixelni,úgyhogy azok elég különleges árnyalatok.Kipróbáltam abból a vaníliaszőkét,és jó volt,a többit nem tudom.Ha olcsóbb kategóriát szeretnél,akkor még a Wellaton,ami tartós,és kíméletes.
2012. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!