Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lógna a push-up is...

Miért lógna a push-up is melltartótól a mell?

Figyelt kérdés

Ez hülyeség szerintem hogy ellazítja az izmokat és akkor majd lógni fognak.Ennyi erővel a többi melltartó is ugyanugy "káros"...

Na meg a 24 órából kb 10-et van rajta az emberen a melltartó , mert ha hazamegy akkor leveszi...



2012. ápr. 14. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyet... Szerintem éppen attól lóghat, ha nem hord az ember, pl hallottam, hogy fiatal lányok ha nem hordanak, mikor nőni kezd a mellük, akkor később lógós lesz.
2012. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint ha egyáltalán nem hordanak melltartót, én se hiszem, hogy nagy különbség lenne (előző)
2012. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha éjjel nappal melltartóban van az ember akkor persze hogy lógoó lesz mert az izmok nem funkcionálnak. Néha kell tartani melltartó nélküli napokat. Vasárnap mikor az ember csak otthon van nem feltétlen kell abban lenni... :)
2012. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell a melltartó ha mész valahova, vagy te fogadsz vendégeket, szóval ha jól akarsz kinézni. Otthon meg majdnem tilos :D
2012. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert felnyomja a melleket, így megnyújtaja a melleket tartó kötőszöveteket. De van, aki kifejezetten ezeket a melltartókat szereti.
2012. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!