Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen hajdúsító esetleg...

Ti milyen hajdúsító esetleg hajerősítő sampont használtok?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyszálú és zsírosodásra hajlamos a hajam.Mar sok mindent próbáltam de semmi nem segített.
2012. ápr. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam több hajdúsító sampont is , de nem váltak be. egyiktől sem lettem hajdú
2012. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Lush new hair terméke vált be. Tényleg lett tartása a hajamnak és nem is zsírosodik olyan gyorsan.
2012. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Probald ki a szilikon mentes samponokat. Elvileg a normal samponokban azert van szilikon, hogy fenyesebb, csuszosabb legyen a haj, egeszsegesnek tunjon, de ez azzal jar, hogy el is neheziti, lelapul, es mivel ugye szilikonnal lesz bevonva a hajszal, igy alapban zsiros hatasa lehet mar masnap, a kezedrol is jobban ratapad, ha piszkalpd a hajad, stb.

Az a masik resze, hogy elvileg a szilikon bevonat miatt pont kiszarad a hajszal, rovidtavon apol es eltakar, hosszabb tavon meg nem tartosit.

A szilikonmentestol meg nemnehezul ugy el, kevesbe zsirosodik.

Csak az elso par hetes hasznalat lelombozo lehet, mert lemegy a hajadrol a sok szilikon, amit a korabbi samponod rarakott, igy fakobbnak es toredezettebbnek, szaraznak is tunhet a hajveg, magyarul olyan lesz, amilyen valojaban. De par het alatt eszhez ter, hidratalt lesz a termeszetes modon es visszater a normal fenye.

Van tobb fajta, a csomagolasan lathatod. En lila elsevet hasznalok, nem valtok, mert nagyon bejott, de azt mondjak hogy a kek feliratu syoss is jo.

Es egy jo tanacs: hasznald a sampon balzsamjat is, en abbol is a lila elseve-t hasznalom.

Igy nekem az elso par het sem volt veszes, nem lett ronda a hajam, de tenyleg konnyu, dusabb es addig ket naponta illett volna mosnom, de direkt mindig kivartam a harom napot, mostanaban viszont meg negy naposan sem csunya, de negy naponta azert igy is mosom. Pedig engem le akartak rola beszelni, mert festett szoke vagyok. Allitolag ez rosszul viseli a szilikonmentesseget. De en vigyazok is a hajamra, mert novesztem, igy nem vasalom minden mosas utan, a vegeket vagatom 2-3 havonta, hogy egeszseges maradjon es ne kezdjen torni.

2012. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos volt számomra a tapasztalatod igy nyomtam egy hasznos gombot a válaszodra.Én is használok szilikon mentes sampont rossmanost de nagyon lapos kezelhetetlen a hajam,de próbáltam másikat is illetve többet de még nem találtam meg az igazit több hét használat után sem jó ,nem zsirosodik annyira a hajam de ennyi ami pozitiv benne.Mit tanácsolsz illetve tanácsoltok.
2012. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!