Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás - mit tegyek?

Pattanás - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, hogy már ezer ilyen téma van.. De nem nagyon szoktak pattanásaim lenni, holnap állásinterjúra megyek és gondolom a stressztől kijött mára két jókora dudor a homlokomon.. Az egyiket az oldalfrufrummal el tudom tüntetni, de a másik pont középen van és már fehér a közepe:S

Szóval: Mi a jobb, egy vörös seb vagy egy fehérfejű szintén vörös pattanás?? Ha kinyomom, akkor előbb gőzöljem ki az arcom (van itthon kamillavirágzat), fertőtlenítsem le alkohollal és szúrjam meg kicsit tűvel? Van még itthon ilyen cinkes rázókeverék ekcémára, azzal kenegettem reggel óta, de nem segített semmit:( Ezen kívül van még Bioptron lámpa. Szerintetek ha kinyomom vállalható mértékben visszahúzódik holnapra?? Bocsi de nagyon kétségbe vagyok esve, fontos lenne nekem ez az interjú :((


2012. ápr. 15. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy ha nem reggel 8-ra kéne mennem és ma nem vasárnap lenne természetesen elmennék kozmetikushoz.. de így esélytelen:(
2012. ápr. 15. 17:15
 2/7 anonim válasza:
nyomd ki , fertőtlenítsd le vmi alkohollal , másnap meg sminkeld le mást nem lehet ilyen gyorsan tenni
2012. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha már fehér a vége, akkor kinyomhatod. úgy könnyebb, ha kigőzölöd előtte, de sztem elég puha lesz fürdés után is. utána kezeld le valamivel, ami gyulladáscsökkentő v pattanásokra van.
2012. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és az is jó, ha jégkockát teszel rá, leviszi a duzzanatot.
2012. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sikerült egész szépen eltünteni, és az állásra is felvettek!!:)
2012. ápr. 19. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nagyonjó a pattanásoknak


[link]

2012. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, de ezt csak vényre lehet kapni.
2012. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!