Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a festet sötétbarna hajamat...

Ha a festet sötétbarna hajamat (kopik le a sötét barna festék) ha befestem gesztenye barna hajfestékkel milyen színt kapok?

Figyelt kérdés
Eredetileg világosbarnás hajam van,de egy ideje már sötétbarnára festem,elég jól áll,de én már kicsit unom és szeretnék kicsit változtatni a külsőmön.. Ezért arra gondoltam,hogy befestem gesztenye barna hajfestékekkel,vajon milyen szint kapnék? Fehér bőröm van,világos kék szemmel.
2012. ápr. 17. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ó, az itt most mindegy, h milyen a bőröd meg a szemed. Azonban a hajad tövét fogná be csak a világosabb festék... Nekem is volt ilyen problémám. Két lehetőség van, vagy fodrásszal leszedeted a sötétbarnát, ami igencsak megviseli a hajadat, vagy rászínezel kicsit világosabbra úgy egy éven keresztül...
2012. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!