Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell szdni a sorelesztot?

Hogy kell szdni a sorelesztot?

Figyelt kérdés
Van az a 1000ft koruli rissmannba. Az a kek alapon sqrgas pirosas feliratu. Nem tudom hany szem van benne..meg egy nap hanyat kell bevenni, de arra lenenk kivancsi, ha az egy tegely elfogy akkor.kell szunet vagy vennem is.kell a kovetkezot?

2012. ápr. 18. 11:38
1 2
 1/11 Izabell ***** válasza:
100%

Sajnálom de nem tudom melyik sörélesztôrôl beszélsz, de nagyjából ugyanaz.

én sokat szedtem már☻

Elôszôr is én napi 3 tabettát szedtem be. Evés elôtt egy fél órával[reggel, délbe, este]

Teljes dobozzal beszedtem.Azután tartottam 2 hetes szÜnetet. De azt hiszem, hogy 2-3 hónapig kell szedni, amíg látszik az eredmény.

én a pattanásaimra szedtem.De mivel bonyolult a bôrszerkezetem, így nekem csak rontotta a helyzetem...azt hiszem...Viszont a hajam:Dúgy megnôtt tôle!Ennek nagyon örÜltem. A körmeim is szépek lettek tôle.Az arcomra meg most Aloe-s krémet használok:)

Remélem kicsit segítettem:)

18/L

2012. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
[link] róla:)
2012. ápr. 18. 16:43
 3/11 A kérdező kommentje:

1 doboz mennyi időre elég??Tehát akkor 1 doboz elhasználás..2 hét szünet majd megint..és ezt 2-3 hónapig? Utána hagyjam abba, vagy vmikor újra?

Te milyet szedtél?

2012. ápr. 18. 16:44
 4/11 Izabell ***** válasza:

[link]

és

[link]


én ezeket szedtem.De én gyógynövényes Üzletbe vettem, így kaptam útbaigazítást is. Tudod, az elsô képen levô tablettából napi 3szor 3 tablettát kellett szedjek. Vagyis 9 darabot. A másikat csak úgy, hogy naponta 3...Szóval ez változó lehet.Nem muszáj olyan sok szÜnetet tarts mint én!én azért tettem, mert nem voltam benne biztos, hogy akarom-e folytatni.Szerintem pár nap szÜnet elég:)

2012. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez milyen árban volt és hány szem van egy dobozba?:) Bocsi a sok kérdésért.:)

És a hajad mennyivel nőtt jobban? Nekem főleg azért kéne!:)

2012. ápr. 18. 19:32
 6/11 Izabell ***** válasza:

hmm...eldobtam már a dobozokat..de ha jól emlékszem, legalább 100 darab volt bennÜk.

Ha jól számoltam át a román lejt forintba, akkor úgy 900Ft volt egy dobozzal...

Te mennyiért vetted?

Hogy mennyivel nôtt gyorsabban a hajam...én úgy látom, hogy beindította jól a hajnövekedést nálam.Odáig csak egy helyben állt,de aztán láttam, hogy beindult a növekedés...De nem tudom, hogy hány centit nôhetett..De örÜltem neki, mert növelem a hajamat..Derékig érôt akarok:D

Remélem neked is fog segíteni!

Üdv:Izabell

2012. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amirol kepet kuldtem 900-1000 kozott van, de meg nem vettem :) fugg szted h milyen marka vagy ami benne van ugy is ugyan az?
2012. ápr. 19. 00:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokan irjak, hogy hiztak is tole. Te tapasztaltal ilyet?
2012. ápr. 19. 01:01
 9/11 Izabell ***** válasza:

Nem hinném, hogy fÜgg a márkától. Lényegében ugyanaz az alapanyag...Igaz, hogy már a második dobozzal drágábban vettem, de csak azért mert állítólag más vitaminokkal volt dúsítva...De ez ennyiben áll csak..szerintem

Ha hízásnak lehet nevezni azt a 2 kilót amit felszedtem akkor, akkor lehet, hogy híztam...De én ezt nem igazán tapasztaltam...Pedig látszott volna, mert alig vagyok 47 kg☻

Szerintem érdemes lesz kipróbálnod...De nincs a közeledben egy gyógynövényes Üzlet, ahol meg tudnád venni...S ott többféle is van...S még tanácsot is adnak hozzá...?

2012. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Voltam meg egybe, de nekem egy félét mutattak, meg egy sörélesztő pelyhet.

Hát mondom akkor megveszem, Bioform sörélesztőt vettem, de csak B1 és B2 vitamin van benne azt hiszem, semmi más az ég világon...:( Kicsit szomorú vagyok, mert tegnap néztem párat, és mindbe volt annyi csuda jó dolog, azt hittem ez is hasonló lesz...mert a legtöbbnél olvastam, hogy nagyon sok B vitamin van benne.

2012. ápr. 19. 12:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!